Film müziğinden SINGLE’a: VEYasin’in yeni şarkısı SARDIĞIMDAN!

20 yıldan fazladır Mode XL ve Hey! Douglas başta olmak üzere pek çok projeyle sahne alan VEYasin, bu sefer ilk önce konserlerinde değil TV ekranlarında paylaştığı yeni şarkısı “Sardığımdan” ile karşımızda!

Bugüne kadar her yeni şarkısını ilk defa konserindeki kalabalığa sunan VEYasin, bu sefer tüm müziklerini üstlendiği Taylan Biraderler’in Netflix üzerinden yayımlanan son filmi “Azizler” ile TV ekranlarından dinleyicilere ulaştı. Filmin 8 Ocak 2021’deki prömiyerinin ardından rap müzik dinleyicileri tarafından yoğun ilgi ile karşılanan “Sardığımdan”, bugün itibarıyla Kamp Records etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. “Sardığımdan”, aynı zamanda VEYasin’in 2021 yılında yayımlanacak yeni albümünün ilk single’ı oldu.

Twitch üzerinden gerçekleştirdiği yayınları “Sahne Benim” isimli bir rap müzik yarışmasına dönüştüren VEYasin, geçtiğimiz günlerde yarışmanın ilk sezonunu tamamladı. VEYasin, yeni single’ın ilk canlı performansını 27 Mart Cumartesi akşamı yine kendi Twitch kanalı üzerinden verecek.

Ben şarkıyı epey başarılı bulmuştum filmi izlerken. Dijital platformlara da gelmesine çok sevindim. VEYasin’in Format isimli EP’sine çok ısınamamışım ve tabiri caizse eski VEYasin’i aramıştım. Bu şarkı ise ondan beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Bu sene bolca dinleyeceğim gibi görünüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

UZI'nin debut albümü Kan nasıl olmuş? (Albüm İncelemesi)

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR: 26 Mart 2021 | Stap, 24kGoldn, Şanışer, NF ve çok daha fazlası!

İlgili İçerikler