Eminem ve Peter Parker bir arada: MARVEL’ın bu ay rap müzikle ikinci işbirliği

Marvel, The Notorious B.I.G.’yi Deadpool’un yeni sayısının kapağında ağırlamış ve bu durum özellikle rap/çizgi roman severleri oldukça sevindirmişti. Konuyla alakalı içeriğimizde bir başka rap efsanesinin de bu işbirliğine katılacağını zaten belirtmiştik.

Eminem‘in Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla, bu bahsi geçen rap efsanesinin Eminem olduğunu öğrenmiş olduk. Slim Shady, The Amazing Spider-Man‘le boy gösterdiği çizgi romanı paylaşırken bu kapakta yer almaktan “gurur duyduğunu” belirtti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Marshall Mathers (@eminem)’in paylaştığı bir gönderi

Salvador Larroca ve Edgar Delgado tarafından çizilen kapakta, Eminem ve Spider-Man’in bir rap battle’ın içinde olduğunu görüyoruz ve elbette bu battle Eminem’in 2002 yılında başrolünde oynadığı 8 Mile filminden bir sahneymiş gibi tasarlanmış. 22 Kasım’da shop.eminem.com adresinden satışa sunulacak sayıda Eminem’in bir rolü olup olmayacağı açıklanmadı. Kapak yeni olsa da aslında bu sayı nisan ayında yayımlanan “Amazing Spider-Man #1 (Legacy #895)” isimli sayıya ait. O nedenle Eminem’in sayı içinde bir rolünün olmaması daha yüksek ihtimal.

Eminem’in çizgi roman geçmişi

Eminem & The Punisher

Eminem, kariyeri boyunca çizgi roman dünyasına yakın bir MC oldu. Daha önce 2009 yılında Marvel’dan çıkan “Eminem/Punisher #1” isimli sayıda boy göstermiş ve Frank Castle (The Punisher) ile beraber konserini bölen ter*ristlerle mücadele etmişti.

Bunun dışında hatırlayacağınız üzere Sony’nin 2018 yılında yayınlanan Venom ve 2021 yılında çıkan Let There Be Carnage filmleri için müzik üretmişti.

Eminem & Spider-Man
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Birbirleriyle aşk yaşamış/yaşayan rap sanatçıları

Sonraki İçerik

Türkiye’den dansçılar Red Bull Dance Your Style Dünya Finali’nde en iyi olmak için yarışacak!

İlgili İçerikler