GOKO!, Ceza, Khontkar, Baneva ve Motive: Red Bull 64 Bars, Türkiye’ye geliyor!

Red Bull, yeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 64 Bars isimli program, dünyanın çeşitli ülkelerinin ardından şimdi de Türkiye’ye geliyor.

Red Bull’un kendi deyimiyle 64 Bars, “Merkezine özgünlüğü alarak Türkçe Hip-Hop ve Rap dünyasının en iddialı isimlerini sadece kelimelerin ve ritimlerin önemli olacağı bu lirik maratonuna davet ediyor”.

Hip-Hop ve R&B ekseninde 64 satırlı şarkıların üretildiği bu proje serbest stil ve hızlı düşünme üzerine bir program. Rap dünyasından bilinen isimler, besteleri ve müzik prodüksiyon yeteneği ile son zamanların dikkat çeken prodüktörü GOKO! ile birlikte stüdyoya girerek 64 satırı birbirinden farklı şarkılar yaratacaklar. Yetenekli rap sanatçıları, Red Bull 64 Bars’da kelime oyunlarını, hikâye anlatma becerilerini ve yaratıcılıklarını yeniden test ederek, sıfırdan ortaya çıkardıkları yepyeni parçaları dinleyicilerle buluşturacak.

Red Bull 64 Bars serisinin ilk isimleri Ceza, Khontkar, Baneva ve Motive olacak. 2022 boyunca devam edecek serinin ilk bölümleri 16 Şubat itibarıyla Red Bull TV’de yayınlanacak.

Ceza ve GOKO!
GOKO! ve Khontkar
GOKO! ve Baneva
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

EZHEL, Avrupa'nın en büyük hip hop festivalinde J. COLE ile aynı gün sahne alacak!

Sonraki İçerik

2Pac'ın aktörlük kariyeri ile tanışın: Tupac Shakur'un rol aldığı 7 film!

İlgili İçerikler