Keişan, sessizliğini bozdu: “Bu şehir artık keyif vermiyor.”

© Musap Çelik

Anıl Piyancı ile ortak albümü olan 12’nin yayınladığı 17 Haziran 2022’den sonra konuk olduğu 2 single, sahne aldığı birkaç konser dışında çok fazla da ortalarda görünmeyen Keişan, Instagram hesabından yaptığı açıklamayla hayatı hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Yaşadığı şehir olan İstanbul’un üzerinde yarattığı kötü etki nedeniyle müzik üretemediğini belirten Kei, aynı zamanda yalnız hissettiğini ve yeni bir heyecan aradığını da belirtti. Yazının sonunu İstanbul’dan taşındığını ve 2 yeni projenin 2023 yılında geleceğini söyleyerek bitiren Keişan için bu hava değişikliğinin iyi gelmesini diliyor, yaptığı açıklamayı aşağıya bırakıyorum.

“Uzun zamandır buradan taşınmak gibi bir niyetim vardı. İstanbul beni epey yordu. Size yalan atmam, bir süredir şarkı bile yazmıyorum. O kadar enerjimi çaldı. Elime kalem alıyorum, geri bırakıyorum. Bu süreç beni kötü hissettiriyor. Müzik olmadan yaşayamam açıkçası.

Bu şehir, yaptıklarımla ve yaşadıklarımla artık keyfim vermiyor. 3-5 arkadaşım dışında ne arkadaşım kaldı, ne dostum var. Yalnızım yani. Yeni bir enerji, yeni bir macera her zaman ilgimi çekmiştir. Hayatımın odak noktası tekrar müzik kalmalı. Bu yüzden bu şehri terk ediyorum. Veda edemediğim, görüşemediğimiz tüm eşe dosta selamlar. Ben kaçtım, Allah’a emanetsiniz.

2023 – ARANAN ADAM 3 ve WELCOME TO DARK SIDE!”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

The Notorious B.I.G. ile Jordan işbirliği: 23 çift özel tasarım ayakkabı

Sonraki İçerik

Reckol'un 17 Şubat-26 Mart 2023 Arası Konser Takvimi

İlgili İçerikler