Murda ve Ezhel’in ortak albümü MADE IN TURKEY yayında!

Daha önce AYA, Bi Sonraki Hayatımda Gel, Pırlanta, Boynumdaki Chain ve son olarak da Made In Turkey gibi şarkılarda bir araya gelen Murda ve Ezhel ikilisi, bu şarkıların yanına (Pırlanta dışında) 5 yeni şarkı ekleyip ortak albümleri Made In Turkey’i dinleyenlerin beğenisine sundu. Cümle Alem, Anadolu Flex, Duman, Söz ve Ter yeni şarkılar iken; Made In Turkey, Boynumdaki Chain, Bi Sonraki Hayatımda Gel ve AYA daha önce single olarak yayınlanan işlerdi.

Albümde Murda ve Ezhel’in dışında 1 şarkıda Kalibwoy düet olarak yer alıyor. Albümdeki yeni şarkıların prodüksiyon işleri Bugy, DJ Artz, Ginton, Vlado tarafından halledilirken, daha önce yayınlanmış şarkılardan da Ramiks, Roselilah, Rockywhereyoubeen ve Spanker yer alıyor.

Ezhel’den artık solo bir albüm bekleyenler için belki de hayal kırıklığı olmuş olabilir ancak daha önce beraber 5 şarkı kaydetmiş 2 sanatçının ortak bir albüm yapmasına şaşırmamak lazım. Ayrıca, Ezhel’in Bedel isimli solo albümünün de 2020 içerisinde gelmeyeceğini göz önüne alırsak, uzun süre ondan mahrum kalmamak adına güzel bir ara sıcak oldu bence.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

HIP-HOP'ta mentorluk/akıl hocalığı kavramı: RAP müziğin en iyi abi ve kardeş ilişkileri!

Sonraki İçerik

EZHEL & MURDA - MADE IN TURKEY (Albüm İncelemesi)

İlgili İçerikler