%100 Müzik sunar: Mahmut Orhan ve Botan Beyaz bir arada!

Mahmut Orhan ve Botan Beyaz, %100 Müzik’in Take The Stage isimli projesi kapsamında aynı stüdyoda bir araya gelip ortaya “backwards” isimli bir şarkı çıkardı.

Take The Stage projesinde her yıl, müziği dünyanın her yerinde ilgiyle takip edilen bir star ile öğrenimlere açık olan bir yükselen yıldız buluşuyor ve birlikte yeni bir şarkıya imza atıyorlar. Bu yolculuk her sene yükselen yıldız için büyük bir sanatçı olma yolunda öğretici olurken, star açısından da mentorluğu deneyimleyip kendisine farklı perspektifler çıkarmasına olanak sağlıyor. Proje kapsamında daha önce David Guetta ve Jason Derulo da mentorluk yapan isimlerdi.

Take The Stage’in bu yılki mentoru, Avrupa’nın en başarılı DJ’lerinden Mahmut Orhan. Orhan, proje kapsamında Botan Beyaz ile stüdyoya girdi ve onun sahip olduğu yetenekleri ön plana çıkarmasında yardımcı oldu.

Daha çok rap ve rock türlerine yakın işler çıkaran Botan, hatırlayacağınız üzere Instagram hesabında paylaşmış olduğu Hail Mary cover videosuyla gündeme gelmişti. 2021 yılında yayınlayan video, 2 milyon görüntülenmeye ulaşmış ve yurtdışından da dahil olmak üzere birçok kişiden olumlu yorumlar almıştı.

Daha sonra cover ağırlıklı videolarına devam eden Botan, Sansar Salvo ile beraber performans sergilediği bir video paylaşmıştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

YA Botan Beyaz (@botan.b)’in paylaştığı bir gönderi

Feel ve 6 Days gibi büyük hitleriyle tanınan Mahmut Orhan, 15 Eylül‘de çıkacak olan yeni parçası Backwards‘da Botan Beyaz ile birlikte çalıştı ve şarkının yapım aşamasında ona mentorluk yaptı.

Mahmut ve Botan, stüdyoda birlikte geçirdikleri süre boyunca, müzik endüstrisinde başarılı olmak için neler gerektiğini konuştular. Ayrıca Mahmut Orhan’ın Türkiye’nin ve dünyanın en popüler DJ’lerinden biri olmasına yol açan performans, yapımcılık ve şarkı oluşturma deneyimlerini paylaştılar.

%100 Müzik Sunar; Take The Stage” projesi, “backwards” şarkısının yapım aşaması ve iki sanatçının proje hakkındaki görüşleri:

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

JAY-Z, Travis Scott ve diğerleri: Rap'in yıldızları blackjack turnavasında

Sonraki İçerik

Wu-Tang, 36 Chambers'ın 30. yıl dönümünü orkestrayla kutluyor!

İlgili İçerikler