Şehinşah ve Anıl Piyancı’nın ortak albümünden ilk single: KİRLENDİ TÜM DUYGULARIM

6 Şubat 2023 tarihinde, Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerle ülke tarihinin en büyük felaketini yaşayıp maalesef binlerce vatandaşımızı kaybettik. Rapertuar ailesi olarak hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır ve geçmiş olsun diliyoruz.

Deprem sonrası Türkçe Rap camiası da farklı farklı kollardan deprem bölgesi ve depremzedeler için yardım etmek için kolları sıvamıştı. Bölgeye giden rapçiler, yapılan yardım yayınları, gelirleri deprem bölgesine bağışlanan konserler özellikle ilk günlerde öne çıkan başlıklardı.

Bir de uzun süre önce açıklanan ve birkaç kere form değiştiren bir albüm vardı, bildiğiniz gibi. Şehinşah ve Anıl Piyancı‘nın koordine ettiği bu albümde, araları çok da iyi olmayan ve uzun süredir birbiriyle çalışmamış rap sanatçılarının (Ceza & Sagopa Kajmer, Joker & Allame gibi) bir araya getirilmesi ve bu sayede kısa sürede yüksek stream’ler elde edip bölgeye hızlıca maddi yardım ulaştırılması planlamıştı.

Elbette evdeki hesap çarşıya uymadı ve bu isimler bir şekilde bir araya gelemedi. Albümünün de yapımı ve yayımlanması sarkmış oldu. Daha sonra Şehinşah, bu albümü felaketin 1. yıl dönümünde yani 6 Şubat 2024’te yayınlayacaklarını söyledi. Ayrıca albümün Şehinşah ve Anıl Piyancı ortak albümü şeklinde planlandığı ve bazı rap sanatçılarının da bu 2 isme eşlik edeceği söylendi. Albümün prodüktörlük koltuğunda da Berkay Duman oturduğunu belirtelim.

Takvimler 6 Şubat 2024’ü gösterdiğinde, bahsedilen bu albüm yayınlanmasa bile albümden Kirlendi Tüm Duygularım isimli ilk single yayınlandı. Berkay Duman’ın prodüktörlüğünde çıkan parçanın mix işlemlerini Termo, mastering işlemlerini ise Archie üstlendi.

Henüz albümün ne zaman yayınlanacağı, hangi isimlerin düet olarak yer alacağı gibi detaylar açıklanmış değil. Bu detaylar elimize geçtikçe Rapertuar’ın tüm kanallarından paylaşıyor olacağız.

Tekrardan başımız sağ olsun, umarız biraz olsun ders alınır ve bir daha böylesine büyük acılar yaşamayız!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Luciano, SEDUCTIVE albümünün UZI'nin de yer alan tracklist'ini paylaştı!

Sonraki İçerik

Lil Wayne, gözünü 2025 Super Bowl'a dikti: "Kendi şehrimde sahne almak isterim."

İlgili İçerikler