Lil Wayne, gözünü 2025 Super Bowl’a dikti: “Kendi şehrimde sahne almak isterim.”

Amerikan Futbol Ligi NFL‘in finali olan Super Bowl, bir spor müsabakasından çok daha fazlasını vadediyor. Karşılaşmanın devre arasında yapılan sahne şovu, 30 saniyesi 7 milyon dolara mâlolan reklamlar ve Super Bowl’da yayınlanmak için saklanan fragmanlarla Amerikan halkı ve tüm dünyanın gözü, Super Bowl’un yapıldığı gün orada oluyor.

Sanatçılar için de Super Bowl’un devre arasında sahne almak, büyük bir prestij anlamına geliyor. Bildiğiniz üzere bu yıl R&B müziğin önemli isimlerden Usher sahne almıştı. Usher, görkemli sahnesinde Ludacris, Alicia Keys, will.i.am, Lil Jon gibi birçok önemli müzisyeni de ağırlamıştı.

Bu yıl 58. kez Las Vegas’ta düzenlenen Super Bowl, gelecek sene ise New Orleans’ta düzenlenecek. New Orleans denince jazz müzği saymazsak akıllara Lil Wayne geliyor. New Orleans’tan çıkmış en büyük rap sanatçısı olan Weezy, kendi şehrinde Super Bowl’da sahne almak istediğini söyledi.

“Bunun için dua ediyorum. Sıradaki albümüm de dahil olmak üzere yaptığım her şeyin sağlam olması için çok sıkı çalışıyorum. Ancak şu ana kadar bu konuda herhangi bir çağrı almadım.”

Sizce Lil Wayne, çıkaracağı Drake, Nicki Minaj, Tyga gibi konuklar da düşünüldüğünde 2025 Super Bowl’da nasıl bir sahne ortaya çıkarır?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Şehinşah ve Anıl Piyancı'nın ortak albümünden ilk single: KİRLENDİ TÜM DUYGULARIM

Sonraki İçerik

Spotify, 30 adet albüm seçti: STREAMING DÖNEMİ KLASİKLERİ

İlgili İçerikler