ŞEHİNŞAH’ın eski parçalarını dijital platformlara getiren albüm: DENETİMLİ SERBESTLİK STİLİ

Türkçe Rap sanatçılarının birçok eski şarkısı dijital platformlarda yer almıyor zira eskiden bu platformlar olmadığı için şarkılar Myspace, YouTube gibi platformlara yükleniyordu ve telifle ilgili herhangi bir işlem yapılmıyordu. Dijital platformlara yüklenebilmesi için şarkıların teliflenmesi gerekiyor.

Mitas Müzik, bu işlemi gerçekleştiriyor ve Şehinşah’ın eski parçaların büyük çoğunluğu 8 Temmuz’da “Denetimli Serbestlik Stili” isimli albümle dijital platformlara geliyor!

Denetimli Serbestlik Stili, 123 şarkıdan oluşacak ve Şehinşah hayranlarının dijital platformlarda dinlemek istediği neredeyse tüm şarkıları içinde barındıracak.

RAPERTUAR ÖZEL: Denetimli Serbestlik Stili albümünün detayları

  • Albüm, 123 parçadan oluşacak. Bu, Türkiye’de şu ana kadar yapılmış en çok parça içeren albümün Denetimli Serbestlik Stili olacağı anlamına geliyor.
  • Albümde Şehinşah’ın Patron, Saian, Anıl Piyancı, Sansar Salvo, Dumanyak ve Neşternino gibi isimlerle olan eski şarkıları yer alacak.
  • Albümde Şehinşah’ın Koyu, Güller&Ryhme, İstila, Shredder’ı Krang’in, Deliricem, Kendine Hayran Pezevenk ve Hiphop Okulu gibi çok beklenen şarkıları da yer alıyor olacak.
  • Mitas Müzik etiketiyle yayınlanacak albüm için KHDR tarafından animasyon videolar hazırlandı. Albümle birlikte bu videolar da yayınlanacak.
  • Albüm için telif problemi olan şarkılar revize edildi, 3D kapak çizildi, animasyon videolar çizilip hazırlandı ve Spotify için canvas’lar düzenlendi.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

MASSAKA ve FUAT'tan birbirlerine çok ağır cümleler!

Sonraki İçerik

EN İYİ beatmaker isimleri/producer tag’leri (ABD) - Part 2

İlgili İçerikler