ŞEHİNŞAH’tan art arda 2 single geliyor!

© Ege Deniz

Son dönemde dijital platformlarda yer almayan eski şarkılarını Denetimli Serbestlik Stili adıyla toplayıp yayınlayan, Arda Gezer ve Sagopa Kajmer’in albümlerine konuk olan Şehinşah, daha sonra ufak bir sessizliğe bürünmüştü. The Face of Vision ve Diabolico single’ları sonrası yeni albümü The Face of Vision’ı hakkında henüz bir bilgi vermeyen Şeyho, verdiği bu ufak sessizliği Kum’a eşlik ettiği Yaşamak isimli şarkıyla bozmuştu.

Şehinşah, 2022’nin son çeyreğine girdiğimiz şu dönemde düzenli olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Başarılı rap sanatçısı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla bu cuma (2 Eylül), Defkhan‘la hazırladıkları şarkının ve önümüzdeki hafta da (9 Eylül) solo single’ı Dönmedin Ki‘nin yayında olacağını açıkladı. Defkhan da paylaştığı teaser’la şarkının adının “No Risk No Fun” olduğunu duyurdu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Defkhan (@defkhan_official)’in paylaştığı bir gönderi

Defkhan’ın paylaştığı teaser’da şarkının drill sound’larına yakın bir iş olabileceği anlaşılıyor. Şehinşah’ın gelecek hafta yayınlayacağı Dönmedin Ki isimli şarkınınsa ne tarzda olacağı, albümden bir single olup olmayacağı soruları henüz cevaplanmış değil.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

ŞANIŞER & SOKRAT ST (28 Eylül - 30 Ekim Arası) Konser Takvimi

Sonraki İçerik

UFO361'den albüm sonrası bir müjde daha: BABA OLUYOR!

İlgili İçerikler