Tepki’nin kariyerinde yeni dönem: “Piyasanın yeni update’ine hazır olun!”

Son dönemde MOB Entertainment yıllarında yaşananlarla alakalı UZI ve GNG Clan‘la yaşadığı tartışmalarla gündeme gelen Tepki, geçtiğimiz hafta “Tepki’nin son, papi’nin ilk şarkısı” diyerek ALAYINA REST isimli single’ını yayınlamıştı.

Müzik videosunda ve liriklerinde birçok gönderme olan bu şarkı, Tepki’nin daha önceki şarkıları gibi The Maze değil, URBN etiketiyle piyasaya sürülmüştü. URBN’ın tam olarak nasıl bir oluşum olduğuyla alakalı bir açıklamada bulunmayan Tepki, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla oluşum hakkında iddialı konuştu:

“Bu piyasanın hak ettiği vizyonu ortaya koymak her zaman cesaret, emek ve fedakarlık istedi. Hayallerini, senin hayallerin haline getiren sanatçılarla ortak yolda yürümek, onlar adına karar ve sorumluluk almak.

Ceza “İstediklerim ve yapamadıklarım aynı şeyler” demişti. Bu sözü son bi’ kaç senede çok iyi anladım. Yıllar sonra bizler de “Ölmeden önce”dedik bağıra bağıra bütün camiayla!

Şimdi vizyonuna, müziğine ve enerjisine güvenen en sıkı sanatçıları arıyoruz. Önümüzdeki bi’ kaç ay uzun zamandır hissetmeyi özlediğiniz kadar büyük heyecanları beraber yaşayacağız…

Bu piyasanın yeni UPDATE ine hazır olun.

URBN başlıyor.

Yapılamayanı ama daha çok da yapılmayanı yapmak için.

Detaylı açıklamalar 10 Nisan’da.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Şehir Efsanesi (@tepki)’in paylaştığı bir gönderi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

OHASH'ın İstanbul'a gidip konser vermesine izin verilmedi!

Sonraki İçerik

Ahiyan 14 Nisan – 22 Mayıs 2024 Arası Konser Takvimi

İlgili İçerikler