YENİ ÇIKANLAR #7 | VİO, DATA LUV, FLATBUSH ZOMBIES, KÖK$VL ve çok daha fazlası!

4 Haziran çok kurak bir Cuma oldu yeni çıkan işler adına. Vio‘nun Yanyol, Vol. 2 albümünün ikinci kısmı geldi ve albüm tamamlanmış oldu. Amerika piyasasında ise Brooklyn merkezli rap grubu Flatbush Zombies‘in albümü öne çıkanlardandı.

 

Vio – Yanyol, Vol. 2

Geçtiğimiz hafta albümün ilk kısmı yayınlanmıştı. Rüzgar, Ezhel, Tepki ve DJ Artz’ın eşlik ettiği ilk kısımın ardından dün gece de ikinci kısım yayınlanıp albüm tamamlandı. İkinci kısımda Şehinşah, Uzi, Ati242, Motive ve 832 grubu Vio‘nun hayallerini gerçekleştirmek için yer alıyor. Albüm yine birçok sıkıntı ile yayınlandı. Bu konulara ayrı bir içerikte uzunca değineceğimiz için şimdilik çok değinmiyoruz. İkinci kısmın en iyi parçası -hatta belki tüm albümün- Motive’nin eşlik ettiği Sen Nedir Bilir Misin? olmuş. Gerçekten sözlerin çok hisli yazıldığı belli oluyor. Mahallemin Adı Yanyol biraz hayal kırıklığı oldu gibi. Konser kaydı 200 bine yakın izlenmiş ve uzun süredir beklenen bir şarkıydı ama albümdeki halinin enerjisi düşük olmuş.

 

Run The Jewels – RTJ4

Run The Jewels‘in yeni albümü sürpriz şekilde Cuma değil de Çarşamba günü yayınlandı. Kesinlikle göz atılması gereken bir proje, kalitelerini yine konuşturmuşlar.

 

Data Luv – Louboutin (feat. Trippie Redd)

Ufo361‘nin şirketi Stay High‘da çalışmalarına devam eden genç sanatçı Data Luv, yeni albümü öncesi single’larını yayınlanmaya başlandı. Trippie Redd düetli şarkısı, onu sevenler için yeterli bir şarkı.

 

Flatbush Zombies – now, more than ever

Flatbush Zombies 1 yıla yakındır herhangi bir proje yayınlamamıştı. Yeni EP’leri ile geri döndüler ve bu da yine göz atılması gereken bir proje.

 

KÖK$VL & 7ERO – YARA BERE

KÖK$VL ve 7ERO‘nun deneysel diyebileceğimiz teklisi YARA BERE dün gecenin enteresan işlerindendi.

 

Güneş – Kayboldum

Güneş seri şekilde üretmeye devam ediyor. Kayboldum isimli şarkısı kendi tarzında oldukça başarılı bir çalışma olmuş.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

EMINEM’den KENDRICK LAMAR’a: Bugüne kadar Grammy’de EN İYİ RAP ALBÜMÜ ödülünü kazanan tüm albümler!

Sonraki İçerik

2020 yılının EN ÇOK kazanan müzisyenleri: Listede 4 rapçi var!

İlgili İçerikler