49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi rapçi BLOK3

Bu sene 49. kez düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri‘nde, hem jüri hem de halk oylarıyla belirlenen isimler, Zorlu PSM‘de törenle ödüllerine kavuştu.

2023 yılının en büyük çıkışlarından birini yapan ve çıkardığı her şarkıyı hit yapmayı başaran BLOK3, törende En İyi Rapçi ödülünü kazanan isimdi. BLOK’un konuşmasının sonunda PATLAT isimli şarkısında yer alan “Babalar sözünü tutar!” sözünü kullanması dikkat çekti ve viral oldu.

BLOK3, resmi Instagram hesabında da yine aynı caption’ı ekleyip anne ve babasıyla beraber ödülü kutladığı fotoğrafları dinleyenleriyle paylaştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hakan Aydın (@blok3.real)’in paylaştığı bir gönderi

BLOK3’ün En İyi Rapçi ödülü alması, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. Bazıları inanılması zor bir çıkış yakaladığı için ödülü hak ettiğini belirtirken, bazıları da bu yılı daha iyi geçiren rap sanatçılarının olduğunu savundu.

BLOK3 kimdir?

© Ces XC

15 Ağustos 2002’de Kocaeli‘nde dünyaya gelen Hakan Aydın, “mahalle” isimli ilk parçasını 2020’nin sonunda yayınladı. İlk patlamasını Kasım 2022’de çıkan VUR isimli şarkısıyla yaptı. Daha sonra gelen AFFETMEM, BAYBAY, YAPTIRICAZ TIRNAKLARINI, “N’aptığını bilmesem de”, “aklına ben gelicem” ve Salla Salla isimli single’ların tamamı viral olup yüksek dinlenmelere ulaştı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Travis Scott'ın konser vermek için İstanbul'a geleceği söylendi!

Sonraki İçerik

ASPOVA, Çığlık Senfonisi 2 albümünün tracklist'ini yayınladı

İlgili İçerikler