Birbirleriyle aşk yaşamış/yaşayan rap sanatçıları

Rap sanatçıları, şarkılarını yazarken elbette duygularından faydalanıyorlar. Bu duygular mutluluktan tutun mutsuzluğa kadar uzarken aşk da buraya dahil elbette. Sanatçılar hayatlarını bu şekilde sürdürürken meslektaşlarıyla da aşk yaşamış olabiliyor. Efsanesinden, toksiğine devam eden ya da bitmiş 5 rap/R&B sanatçısı çifti konuşacağım.

Jhené Aiko & Big Sean

Çift, 2012 yılında Jhené Aiko’nun sevgilisi varken tanışmış ve bir date’e çıkmışlar. 2016 yılına kadar beraber birçok iş yaparken bu süreçte Jhené Aiko, prodüktör Dot da Genius ile evlenmişti. 2016 yılında Jhené Aiko boşanmış ve Big Sean ile ilişkilerini duyurmuşlardı. 2019 yılında kısa bir ayrılık yaşayan çiftin birkaç gün önce ilk çocukları dünyaya geldi.

 

Saweetie & Quavo

Quavo’nun 2018 yılında Saweetie’ye ”u so icy Ima glacier boy” yazmasıyla başlayan ilişki, iki yıl sürmüştü. Oldukça ikonik bulunan ikilinin ilişkisinin bitmesinin ardından toksiklikleri ortaya çıkmış hatta asansörde kavga ettikleri anlar bile haber olmuştu. Son olarak Only Built For Infinity Links albümünde Quavo, Offset ve Saweetie arasında bir şeyler yaşandığına dair şüphe uyandırıcı sözler sarf etmişti.

 

Beyoncé & JAY-Z

Bilmeyen olmasa da 88 adaylık sayısı ile Grammy Ödülleri’nin de Kral ve Kraliçesi olan çift, 2001 yılından beri beraberler. Beraber birçok iş yapan, birbirini destekleyen ikili 2008 yılından beri evli ve 3 çocukları var.

 

Cardi B & Offset

Evliliklerini 1 yıl boyunca saklayan çift, en başta sadece bir söylenti olsa da 2017 yılından beri birlikteler. Cardi B’nin Bodak Yellow ile yükselen kariyeri, Offset’in Migos ile kendini gösterdiği dönemin ardından başlayan bu ilişki, bir kız ve bir oğlan çocuğu ile devam ediyor.

 

Nicki Minaj & Meek Mill

2010 yılında Meek Mill, Nicki Minaj’a olan ilgisini attığı tweetler ve şarkılarıyla açıkça belli ediyordu. Nicki Minaj, Meek Mill’e ilk zamanlar tepkisiz olsa da zamanla beraber vakit geçirmeye başlamışlardı. Her zaman birlikte olduklarını reddetseler de 2015 yılından itibaren ilişkileri başlamış, 2017’de sona ermişti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

META, The Notorious B.I.G. konseri düzenliyor!

Sonraki İçerik

Eminem ve Peter Parker bir arada: MARVEL'ın bu ay rap müzikle ikinci işbirliği

İlgili İçerikler