UZI’den yeni albüm duyurusu: EL CHAVO

© Fatih Mehmet Erol

İlk stüdyo albümü Kan ve sonrasında yayınladığı single’larla Türkiye’nin en çok dinlenen sanatçılarından biri haline gelen UZI, bir süredir yoğunluk olarak şarkı yayınlamaktan ziyade konser ve turneyle meşguldü. Albüm duyurusu yapacağını Instagram hesabından söyleyen UZI, El Chavo adını verdiğini 2. stüdyo albümünü tüm detaylarıyla duyurdu.

2 Eylül’de yayınlanacak El Chavo albümü, 11 şarkıdan oluşacak. Albümün hem prodüksiyon hem de düet bakımından oldukça çeşitli olduğunu söylemek lazım. Prodüksiyon tarafında Hypzex yoğunlukta olsa da Kaleen, Segah gibi daha önce UZI’yla çalışmış isimler de yer almış. Düet tarafındaysa açıkçası UZI’nin bugüne kadarki kariyerini ve son dönemde vakit geçirdiği insanları düşününce çok da şaşırtıcı bir isim yok. Albümün mix&mastering işlemlerini ise Etki ve MixedByG üstlenmiş. İşte, UZI’nin 2 Eylül’de yayınlayacağı yeni albümü El Chavo’nun konuk sanatçı ve prodüktörleri içeren tracklist’i:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Uzi (@uzielchavo)’in paylaştığı bir gönderi

Şarkıların bir kısmı kesit olarak sosyal medyada gezen şarkılar. Kesitlerden bildiğim kadarı ve konuk/prodüktör çeşitliliğiyle beraber ortaya iyi bir albüm çıkabileceği izlenimi verdi bana El Chavo. Zaten yayınladığı zaman siteden incelemesini de çıkıyor olacağız. Peki sizin El Chavo albümünden beklentileriniz neler?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Travis Scott, UTOPIA sürecine resmen giriyor: ROAD TO UTOPIA

Sonraki İçerik

RAPÇİLERİN GÜNLÜK HAYATINI GÖREBİLECEĞİNİZ VİDEO SERİLERİ

İlgili İçerikler