2 CHAINZ, tamamı KANYE WEST tarafından yapılmış bir albüm planlıyor!

Önümüzdeki hafta yeni albümü So Help Me God‘u yayınlayacak olan 2 Chainz, bu albümün prodüksiyonunun normalde tamamen Kanye West tarafından üstlenileceğini söyledi.

Daha önce altyapıları tamamen Kanye West tarafından yapılan albümleri sitemizde de seri halinde incelenenen Wyoming Sessions döneminde görmüştük. Bu sefer olmamasının sebebi ise Kanye’nin de son dönemde bolca değindiği gibi, şirketler…

2 Chainz’in dediğine göre Kanye West tüm albümü tek başına halletmek istemiş ama 2 Chainz’in Def Jam ile yaşadığı bazı kontrat sorunları nedeniyle şimdilik bu plan rafa kalkmış. 2 Chainz bunu söylerken de Def Jam ile arasında herhangi problem olmadığını şu şekilde açıklamış: “Def Jam ile birlikte uzun süredir çalışıyoruz, kesinlikle aramızda bir problem yok. Sadece hayatımın farklı bir evresine geldiğimi düşünüyorum ve bu evrede daha fazla şeyi kendim yapmalıyım.”

Başarılı sanatçı altyapılarını tamamen Kanye’nin hazırlayacağı projenin de bugün olmasa bile bir gün kesinlikle geleceğini söyledi. Kanye’nin bu projeyle alakalı kafasında çok farklı şeyler olduğunu ama bunları spoiler vererek söyleyemeceğini belirten 2 Chainz, hayranlarını heyecanlandırıp lafı öylece bıraktı.

Tamamen Kanye’nin yaptığı albümlerde en azından altyapı kalitesi olarak hiçbir zaman mutsuz ayrılmadım ben kendi adıma. 2 Chainz de ara ara iyi şarkılar yapabilen birisi, bence ikili güzel bir iş koyabilir ortaya.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

DRAKE'in birçok şarkısının prodüktörü olan NOAH SHEBIB, neden sadece DRAKE ile çalıştığını açıkladı!

Sonraki İçerik

DRAKE, yeni albümünün çıkış tarihini duyurdu: Hem de çok şık bir video ile!

İlgili İçerikler