50 CENT’in son albümüne hazır olun!

50 Cent, en son 2014 yılında bir albüm çıkarmış ve o yıldan beri ara sıra yayınladığı single’lar dışında müzik kariyerini bir kenara bırakıp daha çok aktörlük, film/dizi yapımcılığı gibi işler üzerinden hayatını sürdürmüştü.

Bu nedenle 50 Cent’in son albümünü yayınlıyor olması aslında çok da şaşırtıcı bir haber olmasa bile 1 adım geri atıp düşününce garip oluyor insan. Çünkü 50 Cent, şu an benim de içinde bulunduğum “genç” olarak değerlendirilebilecek rap dinleyen bir neslin ilk dinlediği isimlerin başında geliyor.

50 ilk olarak 1 ay önce Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla “Sıradaki albümüm muhtemelen son albümüm olacak. Rakamlar yalan söylemez ama bir şekilde kimsenin favorisi değilim. Ben, ölü veya yaşayan rapçiler arasında ilk 10’dayım.” demiş son bir albüm hazırlığında olduğunu belirtmişti zaten.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

50 Cent (@50cent)’in paylaştığı bir gönderi

Geçtiğimiz günlerde katıldığı The Talk programında elbette soruldu bu konu. 50 Cent de “Son bir albüm daha yayınlamayı düşünüyorum. Ondan sonra yapacağım işler filmlerle ve televizyonla ilgili olacak. Bu alanda çok önemli başarılarım var ve zaten bu sektör aracılığıyla müzik de yayınlayabiliyorum.” şeklinde cevap verdi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

J. COLE, kendisini yaşayan en iyi rapçi ilan etti!

Sonraki İçerik

Rock & Roll Hall of Fame 2022 adayları açıklandı: Listede EMINEM de var!

İlgili İçerikler