J. COLE, kendisini yaşayan en iyi rapçi ilan etti!

J. Cole, 2022 yılındaki ilk işinde iddialı sözler sarf etti.

Benny The Butcher’ın yeni single’ı Johnny P’s Caddy’e konuk olan Cole, kendini yaşayan en iyi rapçi ilan etti.

“Tanrı şahidim olsun, yaşayan en iyi rapçiyim
Headshot, şimdi git ve ölen o ‘en iyi’ rapçilere sor
Sana asla yalan söylemediğimi söylerler, adamım”

J. Cole’un verse’ünde geçen bu bar’lar sosyal medyada oldukça konuşulurken, rapçinin menajeri ve aynı zamanda Dreamville’ın kurucu ortağı Ibrahaim “Ib” Hamad da Twitter üzerinden “Herhangi bir yalan görmüyorum” şeklinde tweet atarak Cole’a hak verdi.

Aslında J. Cole, kendisini ilk kez “en iyi” ilan etmiyor. Daha önce de birkaç şarkısında en iyi rapçi olduğundan bahsettiği bar’lar mevcuttu. Ancak son zamanlarda üzerinde bir mütevazılık vardı ve Johnny P’s Caddy şarkısıyla bunu atmış gibi görünüyor.

“Ne mütevazılığı?” diyecek olanlar için filmi birkaç ay öncesine sarmak gerek. J. Cole, Eylül 2021’de Drake‘in Pipe Down şarkısının beat’ini kullandığı Heaven’s EP isimli bir şarkı çıkarmış ve şarkıda “Bazı insanlar bana Drake ve Kendrick’in ardından 3. olduğumu söylüyor. Bu zenciler benim için süperstarlar. Belki de içten içe parıltıdan korkuyorumdur. Bu yüzden beni bir kırmızı halıda garip bir şekilde yürürken görebilirsiniz.” şeklinde sözler sarf etmişti. Drake ise şarkıdan birkaç gün sonra J. Cole’un Miami’de verdiği konsere konuk olup “Geçen gün yayınladığın şarkıda 3. olduğundan, benden ve Kendrick’ten falan bahsediyordun. Bir şeyi anlamanı istiyorum. Sen, samimi bir şekilde, şüphesiz ki mikrofona dokunmuş en iyi rapçilerden birisin.” diyerek Cole’u övmüştü.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Rapertuar (@rapertuar)’in paylaştığı bir gönderi

Benny The Butcher ile J. Cole ortaklığı Johnny P’s Caddy’in müzik videosuna buradan ulaşabilirsiniz:

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

MOTİVE 9 Şubat - 27 Mart Konser Takvimi (2M Tour 2022)

Sonraki İçerik

50 CENT'in son albümüne hazır olun!

İlgili İçerikler