6ix9ine, Dominik Cumhuriyet’inde tutuklandı!

Gelen haberlere göre; 6ix9ine, Dominik Cumhuriyeti’nde tutuklandı. Tutuklanma nedeninin 2 prodüktörü, ekibiyle beraber darp etmesi olduğu söyleniyor.

Diario Libre isimli kaynağın haberine göre Daniel Hernandez veya bilinen adıyla Takeshi 6ix9ine, geçtiğimiz gün Dominik Cumhuriyet’inden uçakla havalanmak üzere havaalanına gelmişken polisler tarafından yakalandı ve tutuklandı. Tutuklanma nedeni, 6ix9ine’ın ülkede bulunan bir stüdyoya ekiple birlikte gidip 2 prodüktörü darp etmesi. Henüz konuyla alakalı net bir kanıt olmasa da 6ix9ine’ın bir binaya girerken ve hızla çıkarken video görüntüleri bulunuyor. İddia edilen olay, 6ix9ine’ın sevgilisi olduğu söylenen Yailin la Mas Viral‘ın stüdyoda kayıt aldığı esnada gerçekleşmiş.

Diamond La Mafia isimli Dominikli prodüktör, olayın Yailin la Mas Viral’la beraber kayıt aldıkları esnada gerçekleştiğini onaylarken, detayları şöyle aktardı:

“Onu Miami’de olduğuma ikna etmeye çalışıyordum. Ama bana inanmadı. Ben ve Yailin, stüdyodan yeni çıkmştık. Stüdyoda 2 tane prodüktörüm vardı. Onlar, Yailin’in nerede olduğunu sordular. Ben de ‘Yeni çıktı.’ dedim. Stüdyoyu açmamı söylediler, ben de açtım. İçeri girmeleriyle beraber saldırı başlamış.”

6ix9ine ve ekibi binaya girerken kameralara bu şekilde yansıyor:

Henüz 6ix9ine’ın tutuklanması ve bundan sonraki süreçle alakalı ekstra bir detay bulunmuy0r. Dominik Cumhuriyeti her ne kadar katı yasalarıyla bilinen bir ülke olmasa da Takeshi’nin başka bir pasaport taşıyor olması başına sorun açabilir.

Kaynaklar: 1 | 2

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Hip-hop'ın 50. yılına özel büyük konser: COMMON, RAKIM ve diğerleri!

Sonraki İçerik

Ati242'nin 8 Kasım - 22 Aralık 2023 Arası Konser Takvimi

İlgili İçerikler