YOUNG THUG ve GUNNA çete bağlantıları nedeniyle tutuklandı!

Young Thug ve Thug’ın plak şirketi YSL Records üyeleri bir anda kendilerini büyük bir operasyonun içinde bulmuş durumda.

Yetkililer, Young Thug’ın Atlanta’daki evine helikopter ve onlarca polis arabasıyla baskın yapıp rap sanatçısını tutukladı. Young Thug ve Gunna‘nın da aralarında bulunduğu YSL üyeleri, RICO isimli yasayı ihlal ettiklerinden dolayı yargılanacak.

Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act şeklinde bir açılıma sahip olan RICO yasası, 1970’de yürürlüğe konuldu. İçerisinde cinayet, rüşvet, uyuşturucu trafiği, silahlı soygun, insan kaçırma, sahtecilik gibi suçları barındıran bu yasa, Young Thug ve beraberindekilerin başına büyük bir bela olabilir. 28 üye hakkında toplamda 56 suçlama bulunuyor.

Young Thug ve Gunna; silahlı soygun, uyuşturucu ve silah bulundurma, ağır saldırı gibi suçlarla yargılanırken, YSL üyelerinden Yak Gotti ve beraberindeki 4 kişi, Donovan Thomas, Jr.’ın 2015 yılındaki cinayetiyle yargılanıyor. Ayrıca bu cinayette kullanılan arabanın da Young Thug tarafından kiralandığı iddia ediliyor.

Young Thug’ın avukatı Brian Steel konuyla alakalı “Bay Williams’ın söylenen suçlarla hiçbir alakası yok. Onun adını temizlemek için kanımın son damlasına kadar savaşacağım.” şeklinde konuştu.

Young Thug, ABD saatiyle sabah 11.30’da ilk kez hakim karşısına çıkacak. Ne olur bilinmez ancak RICO yasasının ağır hükümlerine bakınca Young Thug ve YSL üyelerinin başı büyük belada gibi görünüyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ATLSCOOP™🍑 (@atlscoop)’in paylaştığı bir gönderi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

FUTURE'ın yeni albümü "I NEVER LIKED YOU" hakkında bilmeniz gereken her şey!

Sonraki İçerik

HAYKİ ile RÖPORTAJ! "Ben duygularımı mikrofona hapsediyorum."

İlgili İçerikler