DRAKE ile YUNG BLEU nasıl tanıştı ve ikili, şarkı için nasıl bir araya geldi?

1 milyonu biraz geçmiş aylık dinleyici ile özellikle Amerika için düşük bir dinlenmeye sahip olan Yung Bleu, şu günlerde Drake ile yaptığı düetle gündemde.

İkilinin bir araya gelmesi basketbol oyuncusu DeMarcus Cousins sayesinde olmuş.

Ekim başında yeni projesi Love Scars: The Five Stages of Emotion‘ı yayınlayan Yung Bleu, Drake ile düet yapacağını bilseydi muhtemelen yayınlamazdı. 9 Ekim’de Yung Bleu’yu takip eden Drake, daha sonra da ondan You’re Mine Still şarkısının remix’i için vokalleri ona göndermesini istemiş.

Drake ile DeMarcus Cousins aracılığı ile iletişim kuran Yung Bleu, Cousins’ın EP’yi çok beğendiğini Drake’i de görmek istediğini söylediğini belirtiyor. Drake ile iletişim kuran DeMarcus Cousins, “kaydı gönder” mesajını aldıktan sonra Yung Bleu’ya dönüyor.Daha önce Lil Durk, Kevin Gates gibi sanatçılar ile şarkı yapsa da Yung Bleu, Drake ile şarkı yapacağına inanamıyor. You’re Mine Still şarkısının vokal kayıtlarını Drake’e gönderen Yung Bleu, 3-4 ay içinde Drake’den herhangi bir haber beklemiyormuş. Drake ise birkaç saat içerisinde kaydedip kendi verse’ünü göndermiş.

Sonuç olarak Yung Bleu için mucize denebilecek bir düet oluşmuş oldu. PR da olabilir tabii ki bu olay, ancak şu mesaj çıkarılabilir zannımca: Asla umudunuzu kaybetmeyin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Subjektif bir liste: TÜRKÇE RAP'in özel şarkıları!

Sonraki İçerik

MUMBLE RAP nedir, ne anlama gelir ve kimler bu tanım içerisine girer?

İlgili İçerikler