FRANK OCEAN’dan yeni marka girişimi: HOMER

Hayranlarının uzun süredir yeni müzik beklediği Frank Ocean, çok daha farklı bir şekilde onların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Son olarak 2016 yılında 2. stüdyo albümü Blonde’yi yayınlayan Ocean, o günden bu yana yeni bir müzik yayınlamadı. 2023 Coachella Festivali’ne headliner olarak çıkacağı açıklanan sanatçının o güne kadar yeni bir albüm yayınlaması bekleniyor.

Frank Ocean, Homer adını verdiği ve ürün yelpazesinde lüks aksesuarların yer alacağı bağımsız bir şirket açıyor. 9 Ağustos’ta Manhattan’daki ilk mağazasıyla hizmet vermeye başlayacak Homer’ın koleksiyonundan ilk ürünler mücevher parçaları ve baskılı ipek eşarplar olacak. Tamamen el yapımı olan bu mücevher parçalarının içinde 18K ayar altın, geri dönüştürülmüş som gümüş, elle boyanmış emaye ve Amerikan laboratuvarlarında üretilmiş elmaslar yer alacak.

Frank Ocean, 3 yıldır üzerine çalıştığı proje hakkında şunları söyledi:

“Sizi temin ederim ki, bu proje zihnimi uzun süredir meşgul etti ve hayal gücümün sürekli olarak çalışmasını sağladı. Bütün yaptıklarımı aileme adıyorum. Her şeyi. Amacım; yok edilmesi zor olan, uzun süre etki yaratacak şeyler üretmek. Bu işe dahil olan herkes için çok mutluyum. Hepinize hayranım, siz olmadan bunların hiçbirini başaramazdım. A.P, Michael, Nile, Allie, Tone (iyi ki doğdun!!), Evan, Tracy, David, Tommy, Juliana, Charlie, Jake, Ysham, tüm Keisha ailesi. Elektriğimiz, suyumuz, masamız, sandalyemiz bile yokken California’ya gelip benimle beraber bütün bunları hiçten yapmamıza yardım eden herkes. Hepinize vizyonuma inandığınız ve kalbimin içinden gelen bu projeye katkıda bulunduğunuz için teşekkür etmek istiyorum. Burada 3 yıllık bir emek ve sizlerle paylaşmak için oldukça heyecanlandığım şeyler var. Sevgiler!”

Frank Ocean, Homer’ın ilk ürünleri ile.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

After Hours dönemi bitti: THE WEEKND, uzayan sakalı ve yeni şarkısı ile yeni dönemine başlıyor!

Sonraki İçerik

Yeni AALIYAH albümü yolda: Albümde DRAKE, FUTURE, CHRIS BROWN da olacak!

İlgili İçerikler