Freddie Gibbs saldırıya uğradı, yüzündeki morluklarla konsere çıktı!

Freddie Gibbs, geçtiğimiz gün bir süredir konserlerini verdiği Space Rabbit isimli turnesinin sıradaki ayağı için New York’un Buffalo bölgesindeydi. Bilmeyenler için; Buffalo, içerisinde Benny The Butcher, Westside Gunn ve Conway The Machine’i barındıran Griselda ekibinin bölgesi. Freddie Gibbs’in Benny The Butcher ile arası da bir süredir epey kötü. İkili sürekli birbirlerine sert sözler söylüyordu.

Gibbs’in Buffalo’ya gitmesi oldukça riskliydi aslında. Konserden birkaç saat önce beklenen oldu ve Freddie Gibbs ile Benny The Butcher’ın adamları karşı karşıya geldi.

Videoda da gördüğünüz gibi Benny The Butcher’ın arkadaşları, Freddie Gibbs’i feci şekilde benzetiyor. Hatta iddialara göre kavga sırasında Gibbs’in yıllardır taktığı tavşan şeklindeki kolyesini de çalmışlar. Freddie Gibbs sonradan kolyesinin kendisinde olduğunu söyledi.

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi Freddie Gibbs, yaşanan olaylara ve yüzünün geldiği hale rağmen konseri iptal etmedi ve sahneye çıktı. Bunu “kendini rezil etmiş” olarak görenler de var, Freddie’yi tebrik edenler de var.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

2022 Billboard Müzik Ödülleri'nde kazananlar belli oldu: DRAKE tarihe geçti!

Sonraki İçerik

DIDDY, yeni şirketinin ilk sanatçısı JOZZY hakkında: "Bana Biggie'yi anımsatıyor."

İlgili İçerikler