DIDDY, yeni şirketinin ilk sanatçısı JOZZY hakkında: “Bana Biggie’yi anımsatıyor.”

Sean Combs veya bilinen adıyla Diddy, kariyerinin ilerleyen döneminde yeni bir sürece girdiğini 1-2 senedir söylüyordu. Uzun süredir mikrofondan uzak olan ve yapımcı olarak hayatına devam eden Diddy, R&B’ye yöneleceğini ve yeni bir albüm hazırlığında olduğunu söylemişti.

Anlaşılan o ki Diddy, R&B’ye tek başına yönelmiyor.

Geçtiğimiz gün, 2022 Billboard Müzik Ödülleri’ne sunucu olarak katılan Diddy, geçen hafta duyurduğu yeni plak şirketi Love Records‘un ilk sanatçısı Jozzy‘yi seyirci karşısına çıkardı. Love Records’u bir R&B şirketi olarak konumlandıran Diddy, bir süredir beklenen R&B albümü Off the Grid Vol. 1‘i de yine bu şirketten çıkaracak.

Tabii ki her yapımcı sanatçısını yüceltir ama bu yüceltme, daha önce de Biggie ile çalışmış ve ne olursa olsun hip-hop tarihinin en başarılı yapımcılardan biri olunca insan biraz daha dikkatli kulak kesiliyor.

Diddy, Jozzy’yi tanıtırken şu ifadeleri kullandı:

“Sizlere Love Kulüp’ten canlı sesleniyoruz. Bunu burada yaptığım için çok heyecanlıyım. O, Love Records bünyesine kattığım ilk sanatçı. Bugüne kadar çalıştığım en yetenekli söz yazarlarından biri. Bana Biggie’nin R&B hali gibi geliyor. Bu biraz fazla mı geldi? Şimdi onun zamanı. Jozzy için ses verin!”

Diddy’yi tekrardan müzikle böylesine ilgileniyor şekilde görmek heyecan verici. Geçtiğimiz haftalarda Apple Music reklamında The Weeknd’le de bir düetlerini olduğunu öğrenmiştik. Bundan sonra eskisi gibi adını daha fazla duyacağız gibi duruyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Freddie Gibbs saldırıya uğradı, yüzündeki morluklarla konsere çıktı!

Sonraki İçerik

EZHEL, Spotify'da 4 milyon aylık dinleyiciye tekrar ulaştı!

İlgili İçerikler