EARTHGANG’den çok şık şarkı ve kapak: “Bütün gözler üzerimizde ama yine de parlıyoruz.”

J. Cole’un sahibi olduğu Dreamville Records bünyesinde kariyerine devam eden hip-hop ikilisi EarthGang, çok anlamlı bir albüm yayınlamaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar 2 bağımsız ve 1 stüdyo albümü yayınlayan ikili, Ghetto Gods adını verdikleri yeni albümleri için ilk single’ları American Horror Story ile kendi adıma beklentileri çoktan arttırmıştı. 14 Ocak’ta yayınlanacak All Eyes On Me isimli yeni single’ın kapağı ve anlamı da çok hoş açıkçası.

Kapağa ve anlamına gelmeden önce biraz Ghetto Gods albümüyle alakalı konuşalım. Dediğim gibi bu albüm, EarthGang’in Dreamville çatısı altında 2. ve toplamda 4. albümü olacak. Şu ana kadar albümden yalızca American Horror Story isimli tekli geldi. İkili şarkıda gençken etraflarında dönen kötü olayları yağ gibi akan flow’larla anlatıyor.

28 Ocak’ta yayınlanacak Ghetto Gods öncesi 2. ve son bir tekli daha yayınlayacağını duyuran EarthGang, bunu Instagram hesaplarından yaptığı şık bir metne sahip paylaşımla yaptı.

“Bu dünyada, siyah adamlar bir hedeftir. Siyasi hedefler, fiziki hedefler. Her zaman dış görünüşleriyle yargılanır ve eleştirilirler. Zincirleri, paraları, derileri. Bütün gözler üzerimizde, ama yine de parlıyoruz.”

The Breed, EARTHGANG ve ​jetsonmade prodüktörlüğündeki All Eyes On Me şarkısı, 14 Ocak’ta yayınlanacak ve daha sonra 28 Ocak’ta yayınlanacak Ghetto Gods albümünü beklemeye başlayacağız. Harika kapak tasarımındaki fotoğrafı son dönemde en beğendiğim fotoğrafçılardan Anthony Hilliard çekmiş ve tasarımı da Fred Saint Foster gerçekleştirmiş.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

SUPER BOWL'un iptali DR. DRE'nin milyonlarca dolarına mal olabilir!

Sonraki İçerik

CAPITAL BRA, Adidas için ayakkabı tasarladı: "Berlin lebt"

İlgili İçerikler