FREDDIE GIBBS’in yeni albümü SSS, bomba gibi bir prodüktör kadrosuyla geliyor!

Geçtiğimiz cuma günü oldukça göndermeli ve kendinden emin sözler içeren yeni şarkısı Big Boss Rabbit‘i yayınlayan Freddie Gibbs, yakın zamanda yayınlayacağı yeni albümü SSS hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Kariyerinin prodüksiyon anlamında en iyi albümünü hazırladığını söyleyen Gibbs, şimdilik anlaştığı prodüktörleri de söyledi.

Mixmag’e verdiği geniş röportajda Grammy’de Nas’a kaybetmek, yeni albümü SSS gibi birçok konuya değinen Freddie Gibbs, Nas’a “En İyi Rap Albümü” dalında kaybetmesini şöyle değerlendirmiş: “Birine kaybetmek isteseniz bu Nas olurdu. Nas, efsanevi bir MC. Benim ne kadar iyi olduğumu gösteren etmenlerden biri de böyle bir MC’ye kaybetmiş olmam. Macklemore veya başka birine de kaybedebilirdim.”

Freddie Gibbs, henüz ne anlama geldiğini açıklamadığı yeni albümü SSS için ise şöyle konuşuyor: “Bir başka ‘yılın albümü’. Gelecek hafta Pharrell ile çalışacağız. Madlib, Working On Dying, The Alchemist, Sevn Thomas, Hit-Boy. Az önce de Mike WiLL Made-It ile konuştuk. Şimdiye kadar prodüksiyon anlamında yaptığım en iyi albüm olacak.”

 

Kaynak: Mixmag

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

YG'nin MY KRAZY LIFE albümü dijital platformlardan kaldırıldı!

Sonraki İçerik

Kanye West belgeseli geliyor: NETFLIX, yayın hakları için 30 milyon dolar ödedi!

İlgili İçerikler