Gelen yoğun tepki sonrası RODDY RICCH, sosyal medya hesaplarını kapattı!

Roddy Ricch, son dönemde dinleyenlerini memnun edemiyor gibi görünüyor. 17 Aralık 2021’de uzun bir ara sonrası yayınladığı 2. stüdyo albümü Live Life Fast’e genel anlamda kötü yorumlar gelmiş ve albüm ilk haftasında 62 bin kopya satarak sanatçının ilk albümü Please Excuse Me For Being Antisocial’ın epey gerisinde kalmıştı.

Gelen kötü yorumları Roddy Ricch çok da iyi kaldıramamış ve birkaç göndermeli paylaşım yapmıştı. Gelen tepkilerden midir bilinmez ama albümün yayınlanmasından kısa bir süre sonra da yeni bir mixtape hazırlığında olduğunu duyurmuştu.

Geçtiğimiz gün (5 Şubat) yaptığı paylaşımla yeni şarkısı Out My Mind‘ın snippet’ini paylaşan Roddy Ricch, bir kez daha sert eleştirilerin hedefi oldu. Birçok takipçisi “Eski Roddy’yi istiyoruz, bu nasıl şarkı” gibi yorumlarda bulundu. Bunun üzerine Roddy Ricch, Instagram ve Twitter hesaplarını kapattı.

Siber zorbalık gerçekten bazen aşırıya kaçıyor ve en kötüsü bunu yapanların ne yaptıklarından dahi bihaber olmaları. Bir rapçinin yaptığı müziği beğenmeyebilirsiniz, eskiden yaptığı işleri arıyor olabilirsiniz ancak onu sosyal medya hesaplarını kapattıracak raddeye getiremezsiniz. Sonuç olarak onun kariyeri, istediği gibi şekillendirir. Beğenmiyorsanız da 2022 yılındayız, milyonlarca seçenek var. Başkalarını dinleyebilir, kendinize alternatifler yaratabilirsiniz. Bu kadar basit aslında.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Tarihin en iyi debut rap albümlerinden GET RICH OR DIE TRYIN' 19 yaşında!

Sonraki İçerik

Sagopa Kajmer'den yeni albüm müjdesi!

İlgili İçerikler