Fivio Foreign çok iddialı: “2022 BANA AİT!”

Pop Smoke ile hayattayken oldukça yakın olan ve onun yükselmesiyle kendine özellikle Brooklyn Drill sahnesinde farklı bir yer açan Fivio Foreign, son dönemde de Kanye West, Nas, Drake gibi rap’in en tepesindeki isimlerle çalışmayı başarmıştı.

31 yaşında olmasına rağmen hâlâ herhangi bir stüdyo albümü yayınlamayan başarılı rapçi 2022 yılı için çok iddialı konuşuyor.

2021’i Playboi Carti ile beraber Off The Grid şarkısında Kanye West’e eşlik ederek bitiren Fivio Foreign, kendi verse’ünde sergilediği performansla taraflı tarafsız birçok kişinin beğenisi kazanmıştı. Off The Grid, farklı farklı platformlarda Yılın Şarkısı olarak gösterilmişti. Yavaş yavaş drill seven dinleyiciler arasında kendine kemik bir kitle yaratan Fivio Foreign, sonunda ilk stüdyo albümünü de yayınlamaya hazır gibi görünüyor.

Sosyal medyada çok konuşulan videoda “2022 bana ait. Say My Name isimli şarkımı yayınladığımda göreceksiniz. Kimin ne yayınlayacağını bilmiyorum ama bu şarkı, 2022’nin en iyi şarkısı olacak.” şeklinde konuştu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

2Cool2Blog (@2cool2bl0g)’in paylaştığı bir gönderi

Foreign daha önce de B.I.B.L.E. (Basic Instructions Before Leaving Earth) isimli debut stüdyo albümünü 2022 içinde yayınlayacağını ve albümün yürütücü yapımcılığını Kanye West’in üstleneceğini duyurmuştu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Gunna'dan DRIP SEASON 4 geliyor: Bildiğimiz her şeyi derledik!

Sonraki İçerik

Drip Season 4 öncesi Gunna ve Freddie Gibbs tartışması!

İlgili İçerikler