KENDRICK LAMAR sahnelere geri dönüyor: Las Vegas’ta sahne alacak!

Çok çok uzun süredir Kendrick Lamar‘dan yeni bir şarkı duyamıyoruz bildiğiniz gibi. Son olarak 2017 yılında Pulitzer ödüllü albümü DAMN.‘i yayınlayan Kendrick, o günden beri Black Panther albümü ve birkaç düet dışında tam anlamıyla bir sessizliğe bürünmüş durumda.

Kendrick, yalnızca şarkı veya albüm konusunda değil, konser ve turne bakımından da kariyerinin en durgun dönemlerinden birinde. Amerika sınırları içindeki son sahnesine Kasım 2019’da Day N Vegas Festivali kapsamında çıkan K-Dot, tam 2 yıl sonra aynı festival ile sahnelere dönüyor. 2020 yılındaki bütün konserleri pandemi nedeniyle iptal olan Kendrick Lamar’ın Las Vegas’taki konserine yeni şarkılar veya belki yeni bir albümle çıkıp çıkmayacağı ise şimdiden konuşulmaya başladı.

12-14 Kasım 2021’de Las Vegas’ta düzenlenecek ve Kendrick Lamar, Travis Scott, DaBaby, YG, Polo G, Lil Baby, Doja Cat, Baby Keem, Lil Uzi Vert, Don Toliver, Tyler, The Creator gibi isimlerin sahne alacağı Day N Vegas Festivali’nin tam kadrosu ise şu şekilde:

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

MOB ENTERTAINMENT'ta yaprak dökümü: Uzi, Motive ve Aksan oluşumdan ayrıldı!

Sonraki İçerik

Hip-hop'ın Altın Çağı'nın efsanelerinden BIG DADDY KANE'in belgeseli geliyor!

İlgili İçerikler