KID CUDI: “Bu işi en iyi yapanlardan biriyim!”

Kid Cudi, normal şartlar altında Eylül ayında yayınlayacağı yeni albümü INSANO‘yu Ocak 2024’e ertelemişti. Cudi, kariyerindeki 9. stüdyo albümü olacak INSANO için oldukça iddalı konuşup şu sıralar kendisi hakkında hissettiklerini X hesabından paylaştı.

Albümü ve kendisi hakkında birçok tweet atan Kid Cudi, bu tweet serisine “Özgüvenim hiç olmadığı kadar yüksek.” diyerek başladı. Daha sonra şöyle devam etti:

“Gerçek şu ki; bu işi en iyi yapanlardan biriyim. Bilmiyorum, bu akşam böyle hissediyorum. Her zaman bu şekilde yüksek bir özgüvenim olmuyor. Şarkı yapıp yayınlamak, konserlere çıkmak benim için hep yeterli olmuştu. Ama sanırım ne kadar iyi olduğum konusunda şüphelerim vardı.”

Müzikal kariyeri hakkındaki düşüncelerini bu şekilde ileten Kid Cudi, hislerini de şöyle aktardı:

“Depresyona girmeden müzik yapıyor oluşum, kimsenin hazır olmadığı bir problem. Tamamen odaklanmış durumdayım. Sürekli ilham geliyor ve kendimi ne kadar sevdiğimi fark ettiğim bir dönemdeyim. Hiç olmadığı kadar güçlü hissediyorum ve bunu size de göstereceğim.”

“Arkadaşlarım Omarr ve Jaden bana hep motive edici konuşmalar yapardı. Ben hiçbir zaman kendimden emin olamazdım. Jaden, benim ne kadar değerli olduğumu bana göstermek için çok uğraşırdı ama ben göremezdim. Mentoru olarak onu yüz üstü bırakırdım ve bu durum için çok kötü hissederdim.”

Cudi, son derece açık şekilde kendisini anlattığı bu tweet’ler sonrası, elbette Ocak 2024’te yayınlayacağını söyleyeceği yeni albümü INSANO hakkında bilgi vermeden geçmedi. Başarılı rap sanatçısının söylediğine göre deluxe versiyonu da dahil olmak üzere, INSANO albümü 40’dan fazla parça içeren bir proje olacak. Cudi, “2024, ele geçirme başlıyor!” diye de ekliyor.

Albümde özellikle farklı prodüktörlerle çalışarak kendisine farklı pencereler açmaya çalıştığını ve eski havasını tekrar yakalamaya çalıştığını belirten Kid Cudi, elbette kariyeri boyunca sürekli olarak çalıştığı Dot da Genius‘un albümde olduğunu belirtiyor.

INSANO, Ocak 2024’te bizlerle olacak. Gelecek ay albümden bir single yayınlayacağını söyleyen Cudi’nin yeni albümünden beklentileriniz neler?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Kanye West, İtalya'da yeni albümünü dinletti!

Sonraki İçerik

2023 BET Hip Hop Ödülleri'ne Kendrick Lamar damgası!

İlgili İçerikler