MAC MILLER’ın en iyi projelerinden olan FACES, dijital platformlara çok şık bir şekilde geliyor!

Mac Miller‘ın 2014 yılında yayınladığı ve hayranları arasında rapçinin en iyi projesi olarak görülen Faces, bugüne kadar SoundCloud dışında herhangi bir yerden dinlenemiyordu.

Gelen yoğun istekler sonucu Miller’ın ekibi projeyi dijital platformlara getirmeye karar verdi. Bununla yetinmeyen ekip, projenin yeniden yayınlanışına özel sınırlı sayıda plak da üretip satacak. Ayrıca projenin içinde yer alan şarkılardan Colors and Shapes için de bir müzik video yayınlandı.

Faces, gerçekten de Mac Miller’ın en deneysel, en farklı işlerden biriydi. Prodüksiyon işlemlerinin büyük bölümünün Miller tarafından üstlenildiği projede bunun dışında 9th Wonder, Earl Sweatshirt, Thundercat gibi isimler de altyapılarda yer almıştı. Projenin düet kadrosunda ise yine Earl Sweatshirt, Rick Ross, ScHoolboy Q, Ab-Soul, Mike Jones, Vince Staples gibi isimler vardı.

Miller’ın ekibi projenin dijital platformlarına gelişinin duyurusuyla beraber yönetmen Sam Mason ile anlaştıklarını ve Mason’ın Colors and Shapes şarkısı için özel bir video hazırlayacağını açıkladı. Video, Mac Miller’ın YouTube hesabından yayınladı. Böyle bir videoyu yönetmek hakkında Complex‘e konuşan Sam Mason, şunları söyledi: “Böyle bir şeyi hazırlamak için Malcolm’ın ailesinden bana onun çocukluğundan parçalar, büyüdüğü kentten görüntüler, bazı objeler, odasından oyuncaklar göndermelerini istedim. Bu parçalar üzerinden bir sonuca varıp onları hikaye için ilham almak üzere kullandım. Kısacası, bunun bir çocukluk videosu olması gerekiyordu. Bir sanatçının büyürken yaşadığı artılar ve eksiler. Bir bakıma sanatçının duygusal, zor, riskli ama soylu yolculuğuna bir göz atma.”

Mac Miller’ın Faces mixtape’i 15 Ekim’de tüm dijital platformlarda!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

MEEK MILL yeni albümünü duyurdu: İsim, yayın tarihi, kapak tasarımı ve diğer detaylar!

Sonraki İçerik

KEİŞAN ile gelecek projeleri üzerine sohbet: "ANIL PİYANCI ile beraber bir süreç yaşadık."

İlgili İçerikler