KEİŞAN ile gelecek projeleri üzerine sohbet: “ANIL PİYANCI ile beraber bir süreç yaşadık.”

© Onur Pullukçu

Uzunca bir süredir sessiz olan Keişan, dün akşam Düşerken isimli şarkısının remix’i ile döndü. Şarkının altyapısında orijinal beat’in de mimarı Berkay Duman’ın yanı sıra bu kez Slong da yer aldı. Ayrıca şarkının kapağı için Fufu enfes bir iş çıkarmış, son zamanlarda gördüğümüz en iyi kapak tasarımlarından diyebiliriz rahatlıkla.

Hazır Keişan dönmüşken bundan sonraki hamlelerini merak ettiğimizden onunla konuşup önümüzdeki dönem için birkaç duyuru koparalım istedik. Keişan bazı konularda fazla net konuşmasa da genel anlamda yoğun bir şekilde geri döneceğinin mesajını verdi.

 

“Anıl Piyancı & Keişan albümü mü geliyor?”

© Onur Pullukçu

Keişan, onunla yaptığımız sohbette gelecek projeleri hakkında Rapertuar’a özel bazı ipuçları verdi. 4-5 aydır herhangi bir iş yayınlanmamasına rağmen arka planda epeyce iş biriktirdiğini söyleyen Keişan, Anıl Piyancı ile beraber bir süreç içerisinde olduklarını belirtti. Açıkçası biz bunu Anıl Piyancı & Keişan ortak albümünün yolda olduğu şeklinde yorumladık.

 

Keişan ilk kez drill deneyecek

Keişan, bu yoğun release takviminde son dönemlerin popüler sound’u drill’den de bir şarkı yayınlayacağını söyledi. Sohbetimiz esnasında onu bu konuda biraz sıkıştırsak da 4 kişiden oluşan kadroyu henüz açıklayamayacağını belirtti. Yine de şarkının ay sonu yayınlanacağını ve epeyce ses getireceğini düşündüğünü belirtti.

 

BEGE düeti yolda

Keişan’ın verdiği bu aradan sonra pek durmaya niyeti yok gibi duruyor. Anıl Piyancı ile geçirecekleri süreç ve drill şarkıdan sonra Boşluk isimli bir şarkı yayınlayacağını belirtti. Bu şarkıda Kei’ye BEGE eşlik edecek.

 

Uzun süredir beklenen depresif proje

© Musap Çelik

Keişan’ın Karanlık isimli şarkısıyla girdiği bir süreç vardı hatırlarsanız. Geneli Berkay Duman altyapısında gelen depresif şarkılar yayınlıyordu ve bizce bu tarz Keişan’a epey yakışmıştı. Gerçekleştirdiğimiz sohbette Keişan, bu tarzı sevenler için şöyle bir müjde verdi: “Daha sonra sırada benim 5 şarkılık karanlık depresif tarzda albüm var.”

 

Aranan Adam 3

Keişan, rap müziğe verdiği arayı 2019 yılında Aranan Adam 2 isimli albümüyle sonlandırmıştı hatırlayacağınız üzere. Trap sahnesinde oldukça ses getiren albümün devamı da yolda. Muhtemelen henüz biraz zaman var ama Keişan, proje için heyecanlı olsa gerek çünkü yakında Aranan Adam 3 için kayıtlara başlayacağını şu şekilde söyledi: “Ve ve ve en önemlisi Aranan Adam 3 için başladım zaten bi’ şeyler yapmaya, onları da kaydedeceğim yakında.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

MAC MILLER'ın en iyi projelerinden olan FACES, dijital platformlara çok şık bir şekilde geliyor!

Sonraki İçerik

J. COLE, Drake'in şarkısı Pipe Down'un beat'i üzerine söylediği HEAVEN'S EP ile geri döndü!

İlgili İçerikler