NETFLIX’ten yeni BIGGIE belgeseli: FRAGMAN ve diğer tüm detaylar!

Netflix, hip-hop tarihinin en önemli isimlerinden The Notorious B.I.G.‘yi konu alan bir belgeselin 1 Mart’ta yayınlanacağını duyurdu.

Yapımın yürütücü yapımcı koltuğunda Biggie’nin annesi Violetta Wallace ile hayattayken en yakın arkadaşlarından ve müzik yaptığı şirket Bad Boy Records‘un başındaki isim olan Sean Combs (Diddy) oturuyor.

Biggie: I Got a Story to Tell adındaki belgesel, The Notorious B.I.G.’nin ağırlıkla gençlik yıllarını ve rap müziğe başladığı zamanları işleyecek. Lil Cease, Faith Evans gibi isimlerin de konuk olacağı yapımın fragmanını Diddy, Instagram hesabında “1 Mart’ta TARİHİN EN İYİ RAPÇİSİ doğuş hikayesini Netflix’te anlatacak.” notuyla paylaştı. Fragmanda Diddy’nin “Bu inanılmaz yeteneğinin hangi rap gezegeninden geldiğini bilmiyoruz, onun doğuş hikayesini bilmiyoruz.” şeklinde konuşması dikkat çekiyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Diddy (@diddy)’in paylaştığı bir gönderi

Son olarak kişisel beklentilerime gelirsek; Netflix’in film ve dizi kütüphanesinden, bu yapımların gidişatında uyguladıkları politikalardan vs. oldukça şikayetçiyim ancak işin belgesel tarafında başarılı buluyorum onları. En azından film ve diziye göre çok daha başarılı oldukları kesin. Rap müzik işlenen yapımlarda daha önce güzel işler yaptılar, Biggie belgeseli de gayet iyi duruyor fragman özelinde. Kesinlikle izleyeceğim ben, merakla bekliyorum.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Her açıdan değerlendirdik: ViO'nun ROLEX parçası nasıl olmuş?

Sonraki İçerik

DMX'in yeni albümü bomba gibi geliyor: POP SMOKE, LIL WAYNE düetleri ve diğer tüm detaylar!

İlgili İçerikler