Polo G; Kendrick Lamar ve J. Cole ile düet yapmak istiyor ancak bir şartı var

2019 yılında debut albümü Die A Legend’ı yayınladığı günden bu yana Amerika’nın yeni nesil rap sanatçıları arasında sesi, ortalama üstü sayılabilecek lirik yazımı ve çalışma azmiyle farklı bir yerde olduğunu kanıtlayan Polo G, henüz 22 yaşındayken 3. stüdyo albümünü de geçtiğimiz hafta yayınladı.

Hall of Fame adını verdiği bu albüm, ona Migos’un Culture III’ü yayınladığı haftada kariyerinin ilk Billboard 200 birinciliğini getirdi. Bütün bir hafta Culture III ve Hall of Fame arasındaki amansız savaşın ardından kazanan 146 bin satış ile Polo G’nin 3. stüdyo albümü Hall of Fame oldu. Migos grubunun Culture III albümü ise 138 bin satışta kaldı.

Polo G, albümle alakalı röportaj verdiği Complex‘te kendisine kariyerinin geleceği hakkında yöneltilen bir soruda günümüzün en iyi lirisistlerinden olarak görülen Kendrick Lamar ve J. Cole ile şarkı yapmak istediğini ancak bunun için kendisini biraz daha geliştirmesi gerektiğini söyledi.

“Lirikal anlamda daha iyi şarkılar yapmak, Kendrick Lamar ve J. Cole gibi isimlerle düet yapmak istiyorum ama bunun için lirikal stilde kendimi biraz daha geliştirmem gerekiyor. Yine de bu stilin içimde bir yerlerde olduğunu biliyorum.” diyen Polo G, kendisini iş konusunda “mükemmeliyetçi” olarak tanımladı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Hızlı ve Öfkeli 9'un resmi albümünde yıldızlar geçidi: Pop Smoke, A$AP Rocky ve diğerleri!

Sonraki İçerik

HAVANA, BETTER NOW, WAKE UP gibi şarkıların arka planındaki isim: KAAN GÜNEŞBERK!

İlgili İçerikler