Resmen duyuruldu: TRAVIS SCOTT ve MCDONALD’S işbirliği yolda!

Birkaç haftadır sosyal mecralarda konuşulan hatta görüntüleri bile sızan bir haberdi aslında bu. Sonunda iki taraf da resmen duyurdu. McDonald’s ile Travis Scott arasında olacak işbirliği 8 Eylül’de başlıyor.

Henüz resmi olarak detaylar paylaşılmasa da daha önce sızan görüntülere göre çok büyük ihtimalle McDonald’s restoranlarında bir süreliğine Travis Scott’a özel bir menü sunulacak. Maalesef, bu işbirliği ülkemizi kapsamıyor.

Önce McDonald’s resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan kaktüs ve burger emojileri ile top Travis’e atıldı. Travis Scott da tweeti alıntılayarak anlaşmanın 8 Eylül’de başlayacağını duyurdu.

Eş zamanlı olarak McDonald’s Instagram hesabı üzerinden de benzer bir paylaşım yapıldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

??

McDonald’s (@mcdonalds)’in paylaştığı bir gönderi ()

Henüz 2 taraftan da işbirliğinin detayları paylaşılmadı. Ancak dediğim gibi çok çok büyük ihtimalle Travis Scott menüsü yolda. Menü haricinde Travis Scott’ın figürünü içeren bir hediye de olacak gibi anlaşma gereği. Bunun dışında bir rap sanatçısı ile fast food zinciri arasında nasıl uygulamalar yapılabilir, açıkçası bilmiyorum. Skala çok da geniş değil sonuçta.

Menünün ve figürün sızan fotoğraflarını da ekleyerek içeriği sonlandıralım. Tekrardan hatırlatmak istiyorum, aşağıdaki fotoğraflar henüz resmi adreslerden paylaşılmadı!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

MURDA'nın MADE IN TURKEY albümünde yaptığı tüm benzetmeler

Sonraki İçerik

BRYSON TILLER'dan yeni müzik video ve albüm haberi!

İlgili İçerikler