Metro Boomin, çizgi roman serisine başlıyor: THE METROVERSE

© Gunner Stahl

NOT ALL HEROES WEAR CAPES, HEROES & VILLAINS ve METRO BOOMIN PRESENTS: SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE. Metro Boomin, kariyeri boyunca kahramanlık kavramı ve çizgi roman dünyasına yakın oldu.

Spider-Man: Across the Spider-Verse isimli filmin de albümünü yapan Metro Boomin, hatırlayacağınız üzere 2. stüdyo albümü HEROES & VILLAINS’ın tanıtımını da Instagram hesabından yaparken, düet isimleri çizgi roman çizimlerini paylaşarak yapmıştı.

Metro Boomin, çizgi romanlara olan sevgisini beslemek için yeni bir adım atıp kendi çizgi roman serisini başlatacağını duyurdu. The Metroverse adındaki bu seri, Joshua Frankel ve Patrick Stevens yönetiminde ortaya çıkıyor. Romanın çizimlerini ise Yunan çizgi roman sanatçısı Vasilis Lolos imzası var.

Metro Boomin, konuyla alakalı “The Metroverse raflarda olduğunda, bir hayalim daha gerçek olacak. Kendime ait bir çizgi roman serisi olacak.” şeklinde konuştu.

The Metroverse çizgi roman evreninin ilk sayısı Metro Boomin The Rise #1, 14 Haziran Cuma günü satışa çıkacak. İlk sayı 4000 normal ve 300 imzalı olmak üzere 4300 adet çıkacak. İlk sayıda Metro Boomin, şehri ele geçirmek isteyen bir manipülasyon ustası olan kötü adam The Suit ile karşı karşıya gelecek.

Metro Boomin, ilk sayının çıkışını kutlamak adına Complex iş birliğinde Los Angeles’ta yapılacak bir etkinlikte imzalı sayı dağıtacak. Ayrıca etkinliğe gelenler, The Metroverse merch’ünden de ürünler satın alabilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

26. Afife Tiyatro Ödülleri'nde Yılın En Başarılı Sahne Müziği, Otomatik Portakal seçildi!

Sonraki İçerik

ŞAM'dan MOTİVE'ye diss geldi: S2M UP

İlgili İçerikler