Spotify’ın en seçkin listelerinden RAPCAVIAR, yılın en iyilerini belirledi!

14 milyon takipçiye yaklaşan kitlesi ile Amerikan hip-hop’ının nabzını tutan ve Spotify‘ın da en çok güvendiği listelerinden olan RapCaviar, bir süredir zaten bir listeden çok bir oluşum şeklinde icraatlerini sürdürüyordu.

Birkaç yıldır sanatçılara ödüller vermeye de başlayan RapCaviar, 2021’in en iyilerini yılı yarılamışken belirlemiş duruyor. Liste, ALL-RAPCAVIAR adı altında 2021 yılının en iyilerini duyurdu.

Ödüllerde yılın en iyisi anlamına gelen MVP ödülünün sahibi J. Cole oldu. Dreamville Records sahibi rapçi mayıs ayında 6. stüdyo albümü The Off-Season’ı yayınlamış ve genel anlamda olumlu geri dönüşler almıştı. Yılın en iyi genci olarak tanımlanabilecek “Rookie of the Year” ödülü ise Gucci Mane’in himayesi altında piyasaya hızlı bir giriş yapan Pooh Shiesty‘ye gitti. Kariyerine 2019 yılının Mart ayında başlayan ve başarılı single’lar ile özellikle underground piyasada kendisini iyi bir yere getiren Shiesty, 2020 yılında Gucci Mane’in plak şirketi 1017 Records ile Atlantic Records’a attığı imza ile yükselişe geçmişti. RapCaviar da bu yılın en iyi genç yeteneği olarak onu düşünmüş. Direkt olarak yılın koçu olarak çevirebileceğimiz “Coach of the Year” ödülü ise Yo Gotti‘nin oldu. Gotti, son dönemde müzisyenliğinin yanı sıra sahip olduğu Collective Music Group’a kattığı sanatçılar ve onların kariyer planlamasıyla ilgileniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Türkiye'de bir ilk: RUBY, yapay zeka ile düet yaptı!

Sonraki İçerik

Kanye West'in yeni albümüne hiç olmadığı kadar yakın olabiliriz: Tracklist ve lansman partisi!

İlgili İçerikler