SUPER BOWL’un iptali DR. DRE’nin milyonlarca dolarına mal olabilir!

Amerikan Futbol Ligi NFL’nin büyük finali Super Bowl‘un iptali Dr. Dre‘nin milyonlarca dolar kaybetmesine neden olabilir.

Biliyorsunuz büyük finalin devre arasında şovunda bu yıl Dr. Dre ile beraber Eminem, Snoop Dogg, Kendrick Lamar ve Mary J. Blige sahne alacaktı. Biz de bu olayı haberleştirip Instagram hesabımızdan sizlerle paylaşmıştık. Okumayanlar varsa şöyle alalım onları öncelikle.

COVID-19’un Omicron varyantının ABD’de yarattığı endişe sonrası Super Bowl’un iptal edilme ihtimali ortaya çıktı. Her ne kadar Dre’nin finalin iptali ihtimaline karşı bir sigortası olsa da iş COVID-19 ile alakalı bir iptale gelince bu sigorta geçerliliğini korumuyor.

California’nın maske zorunluluğu nedeniyle maçın yapılacağı stadyumun değiştirilme olasılığı da masaya yatırıldı ancak NFL tarafı, maçın planlandığı gibi California’da yapılmasını istiyor. 13 Şubat’ta yapılacak Super Bowl’un iptal edilme olasılığı günden güne artıyor. The Weeknd geçtiğimiz sene sergilediği devre arası şovuyla 7 milyon dolar civarında bir meblağı kasasına koymuştu. Yani eğer final iptal edilirse; Dre milyonlarını, bizlerse bu 5 efsane ismin aynı sahneyi paylaşacağı ikonik bir performansını kaybetmiş olacağız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Drip Season 4 öncesi Gunna ve Freddie Gibbs tartışması!

Sonraki İçerik

EARTHGANG'den çok şık şarkı ve kapak: "Bütün gözler üzerimizde ama yine de parlıyoruz."

İlgili İçerikler