TAKEOFF, kumar masasında çıkan tartışma sonucu hayatını kaybetti

Kasım ayı, hip-hop dünyası için şok bir haberle başladı. Birkaç ay önce dağıldığı söylenen rap grubu Migos’un üyelerinden Takeoff, Houston’da hayatını kaybetti.

TMZ‘nin haberine göre olay -Amerika saatiyle- gece 2.30’dan sonra gerçekleşti. Houston polisine erkek bir bireyin vurulduğu ihbarı o saatlerde geliyor.

TMZ’nin görgü tanıklarından aldığı bilgiler ışığında olayın şöyle gerçekleştiği öngörülüyor: Takeoff ve amcası Quavo, Houston’da yer alan rap şirketlerinden Rap-A-Lot‘ın CEO’su James Prince‘in doğum günü için Houston‘a gidiyor. Bu ekip biraz vakit geçirdikten sonra kumar oynamaya gidiyor. Kumar masasında Takeoff hiç işin içinde değil. Quavo ve masadaki diğer kişiler zar oyununda ortaya yüklü meblağlar koyarken, Takeoff yalnızca oyunu izliyor. Zaman ilerledikçe Quavo sürekli olarak kaybediyor ve bir süre sonra bu duruma sinirlenip masada çatmaması gereken birine çatıyor. Çıkan tartışma sonrası silahlar patlıyor ve Takeoff, başı veya başının çok yakın bir noktasından vurulup olay yerinde hayatını kaybediyor.

Olay yerinden fotoğraflar ve bu içeriğin kaynağını oluşturan yazı için TMZ‘nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

HUZUR İÇİNDE UYU TAKEOFF!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Travis Scott, Kylie Jenner'ı aldatıyor mu?

Sonraki İçerik

Milyarderliğe ulaşan DIDDY, Kanye West'i geçerek hip-hop'ın en zengin 2. ismi oldu

İlgili İçerikler