TEPKİ ile SAGOPA KAJMER arasında yaşanan gerginliğin özeti

Tepki, geçtiğimiz günlerde Orkun Işıtmak‘ın sunduğu Kirli Çamaşırlar isimli Exxen programına katıldı. Orada Orkun Işıtmak’ın kendisine sorduğu “Ceza mı Sagopa mı?” sorusuna verdiği cevap üzerine ortalık karıştı.

Tepki, kendisine sorulan “Ceza mı, Sagopa mı?” sorusuna “Ceza” cevabını verdi. Gerekçe olarak da Ceza’nın daha hip-hop bir adam olduğunu söyledi. Sagopa Kajmer ise Tepki’nin bu açıklamasına çok sert sözler içeren bir tweetle karşılık verdi.

Sagopa Kajmer’in bu tweeti üzerine Tepki, öncelikle kendisinin söylediklerinin daha uzun olduğunu ancak programın edit’inde kesildiğini söyledi. Sonrasında ise Sagopa’nın ithamlarına cevap verdi. Programda kesilen bölümleri de profilinde paylaştı. Bunların tamamını Instagram’da paylaştığımız gönderide derlemiştik, onu bırakıyorum, videoları oradan izleyebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Rapertuar (@rapertuar)’in paylaştığı bir gönderi

Bu olaylar, Türkçe Rap camiasını ikiye ayırdı. Kendisine yıllardır atılan onlarca diss’e ve söylenen onca lafa hiçbir cevap vermeyen Sagopa Kajmer’in bir programda söylenen ufak bir söze neden bu kadar takıldığı da çok konuşulan bir detaydı. Sonrasında Sagopa Kajmer, Tepki ile ilgili olarak attığı tweet’i sildi ve yeni bir tweet attı. Bu tweet de Ceza, Fuat ve Dr. Fuchs’a övgü niteliğindeydi.

Bu tweet’in ardından insanların kafasında “Ceza ile Sagopa barışıyor mu?” sorusu canlansa da Ceza’dan bir cevap gelmedi. Tepki ise bu tweet’in ardından bir story attı ve o story’de de şöyle yazıyordu:

“Bunca yanlış anlaşılmaya, hakarete, hedef gösterilmeye rağmen böyle bir hoşgörü ortamına vesile olmak çok keyifli. Umarım birbirimizi ve eserleri doya doya dinlediğimiz güzel bir yıl olur. Saygı ve sevgi ile! Tabii ki #yaşasınrap”

Olaylar bu şekilde tatlıya bağlandı gibi görünüyor şu anda. Peki sizce Sagopa, hip-hop mıdı… Şaka, şaka. Rapertuar, böyle bir soru soracak bir platform değil.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

BEGE'nin çıkış albümü BEGEFENDİ nasıl olmuş? (Albüm İncelemesi)

Sonraki İçerik

LIL UZI VERT, alnına 24 milyon dolar değerinde bir elmas yerleştirtti!

İlgili İçerikler