YENİ ÇIKANLAR #9 | Smokepurpp, UZI, Swae Lee, Server Uraz ve çok daha fazlası!

Geçen haftaki kuruluktan sonra bu hafta nispeten dolu diyebileceğimiz bir Yeni Çıkanlar günü oldu diyebiliriz.

 

Smokepurpp – Florida Jit

Bir önceki albümü Deadstar 2 ile hakkında olan önyargıları bir nebze kırmayı başaran Smokepurpp, bu albümünde de fena bir iş çıkarmamış bence. Şarkıların çoğunun altyapısında Ronny J imzası var. Düetler de gayet başarılı. Lil Pump, Young Nudy, Denzel Curry, Jack Harlow ve Rick Ross eşlik etmiş kendisine.

 

UZI – Paranoya

UZI son dönemde çok üretip yayınlıyor. Düş Yakamdan isimli şarkısının etkisi sürerken şimdi de Paranoya‘yı yayınladı. Şarkının klibi de YouTube’da mevcut. Altyapıda beklendiği gibi Uğur Öztürk‘ün imzası bulunuyor. Başarılı bir iş olmuş.

 

Swae Lee – Reality Check

Son dönemde solo işlerine alıştığımız Swae Lee, Reality Check isimli atmosferik teklisini yayınladı.

 

A Boogie Wit da Hoodie – Artist 2.0 (Deluxe)

A Boogie Wit da Hoodie, çok başarılı bulduğum bir sanatçı. Son albümü Artist 2.0‘ı da hala beğenerek dinliyordum. Deluxe versiyonlara çok yükselen biri değilim ancak bu seferki dinlemeye değer bence.

 

Server Uraz & Kanat – Yokuşlarında

Server Uraz‘ın trap’e evrildiği albüm 52 Hertz‘i gayet başarılı bulmuştum ve hala ara ara açıp dinlerim. Ama son zamanlardaki single’larını sevemiyorum maalesef. Yokuşlarında da deneysel bir çalışma olmuş ama bana hitap etmedi diyebilirim.

 

Trippie Redd – Dreamer

Son dönemde rock soundlarına göz kırpan hatta tamamen bir rock albüm yapması da beklenen Trippie Redd‘in Dreamer şarkısı da bu çizgide ilerleyen bir şarkı. Başarılı, temiz bir iş.

 

Kubilay Karça & Allame – Yarınım Yok

Allame bulunduğu her işe kalite katıyor o yüzden fena şarkı olmamış ancak Kubilay Karça pek bana hitap ediyor diyemem. Yine de ortalama üstü bir şarkı çıkmış ortaya.

 

Lia Shine – Ben Gibi Bakmaz

Ülkemizde emo/sad trap türünü icra eden nadir sanatçılardan olan Lia Shine, yeni şarkısı Ben Gibi Bakmaz‘ı yayınladı. Özellikle nakaratı olmak üzere, başarılı bir iş çıkmış. Lia Shine ile yaptığımız röportajı okumadıysanız buradan okuyabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

ASAP ROCKY aşk rehberi: Bugüne kadarki TÜM sevgilileri!

Sonraki İçerik

EMINEM en sevdiği rapçileri açıkladı!

İlgili İçerikler