Doja Cat, vücuduna yerleştirilen 30.000 adet kristalle boy gösterdi!

Dünyanın moda alanındaki en büyük şovlarına ev sahipliği yapan Paris Moda Haftası, 17 Ocak-22 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşti. Hafta boyunca gerçekleşen şovlarda elbette birçok ünlü de tasarımcılar tarafından hazırlanan özel kıyafetleriyle boy gösterdi.

Onlarca kombinin içinde özellikle Doja Cat‘in tercih ettiği oldukça farklı olarak tanımlanabilecek kombin, Paris Moda Haftası 2023 sonrası kesinlikle akılda kalan detaylardan biriydi. 1973 yılında hayatını kaybeden İtalyan moda tasarımcısı Elsa Schiaparelli‘nin markasının Paris’te yer alan Petit Palais‘te yapılan defilesine katılan Doja Cat, tamamen kırmızı görüntüsü ve vücuduna elle yerleştirilen 30.000 adet Swarovski kristaliyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Öyle ki; Doja’nın kulakları, göz kapakları ve tırnaklarında dahi kristaller yer alıyordu.

Doja Cat’in katıldığı defilenin konsepti, Dante’nin İlahi Komedyası’nda yer alan cehennem olan Inferno ilham alınarak hazırlanmıştı. Doja da makyaj sanatçısı Pat McGrath tarafından 4 saat 58 dakikada hazırlanan bu kombinle defilenin konseptine oldukça uygun bir görünüm sağlamış oldu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Schiaparelli (@schiaparelli)’in paylaştığı bir gönderi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Sagopa Kajmer'den Motive'ye: "Stil araklamaktan vazgeçmelisiniz ve kendiniz olmalısınız."

Sonraki İçerik

The Notorious B.I.G. ile Jordan işbirliği: 23 çift özel tasarım ayakkabı

İlgili İçerikler