ASPOVA’dan yeni albüm: MATRIX (Blue)

Aspova seri üretime devam ediyor! 17 Nisan’da çıkan Matrix (Red) isimli albümü ile Matrix konseptli serisini başlatmıştı. Bu gece yayınlanan MATRIX (Blue) isimli albüm ile bu konsepti tamamlamış oldu.

MATRIX’in Blue bölümünde Aspova’ya Ati242, Patron, Motive, Murgs ve Worry düetlerde eşlik ederken altyapılarda Denizkan Boz, Wox, TVTO, Gett, Tanerman ve Aspova’nın kendisi yer alıyor.

Hazır böyle ikiye bölünmüş bir proje denk gelmişken, son dönemde albüm yayınlarken tercih edilirken bu projeyi bölme stratejisini eleştirmek istiyorum. Evet, bu strateji bazı şarkıların güme gitmemesi adına tercih edilebilir anlarım. Fakat, mesela 6 parçalık bir projeyi 3’er 3’er bölmenin bir anlamı yok. İsim vermek gerekirse, Kamufle 19T albümünü bölük pörçük etti şarkıların kaynamaması için. Bazı dinleyiciler için belki böyle daha dinlenesidir ama şahsen benim hevesim kaçtı ilk 3 şarkı yayınlandıktan sonra albümün geri kalan kısmı için.

Aspova’yı ise tebrik etmek lazım. Hem 20 şarkıyı 10’ar 10’ar bölmüş hem de bunları Matrix filmindeki haplara gönderme olacak şekilde Red ve Blue olacak şekilde adlandırmış. Gerçekten akıllıca bir yayınlama stratejisi sürdürdü Aspo. Geçtiğimiz günlerde onu tanıttığımız bir yazı yayınlandı sitede. Hâlâ okumadıysanız ona da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

RAVEND ile RÖPORTAJ! Kimdir, rap'e nasıl başladı, en çok dinlenen şarkısının Feyzullah olması hakkında ne düşünüyor?

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR (7 Ağustos 2020) | JUICE WRLD, THE WEEKND, ASPOVA, ANIL PİYANCI ve çok daha fazlası!

İlgili İçerikler