BURRY SOPRANO’nun tutuklanmasıyla ilgili ailesi ve ekibinden açıklama!

Bir süredir Mary Jane şarkısı nedeniyle ‘uyuşturu maddeye özendirmek’ suçundan yargılanan Burry Soprano‘nun hakkındaki 4 yıl 2 aylık hapis cezası kesinlik kazandı.

Sop, adliyedeki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

Bu sabah polis ekiplerince Silivri’de kaldığı otelden alınıp göz altına alınan Burry Soprano’nun ailesi ve ekibinden konuyla alakalı sanatçının Instagram hesabından şöyle bir açıklama geldi:

“Haftalar öncesinden planlanan ve izinleri alınan klip çekimleri için gidilen otelde, “Burry Soprano” göz altına alınmıştır. Medyada çıkan kaçma/saklanma veya firari gibi durumlar gerçek dışıdır. 50 kişilik bir ekiple başlanan klip çekiminin sonlarına doğru Sanatçı ifadesi alınmak üzere adliyeye götürülmüş olup sonrasında ceza evine sevk işlemi gerçekleşmiştir. Bunun dışında sosyal veya görsel medyada dolaşan gerçek dışı haberlere lütfen itibar etmeyiniz. “Burry Soprano” ile ilgili paylaşımlarda daha dikkatli olunmasını rica ediyoruz. Asılsız veya gerçek dışı haberler ile ilgili olarak avukatı tarafından hukuki yollara başvurulacağını hatırlatmak isteriz. “Burry Soprano” ile ilgili gelişmeler oldukça paylaşacağız, desteğiniz için teşekkür ederiz.” 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

THE WEEKND için GRAMMY ÖDÜLLERİ devri kapandı!

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR: 12 Mart 2021 | Zen-G, MGK, Hayalet, Şehinşah ve çok daha fazlası!

İlgili İçerikler