Fuat; Sagopa Kajmer ve Ceza’ya gönderme yaptı, ortalık karıştı!

Fuat, geçtiğimiz günlerde Ali Biçim ve Mesut Can Tomay‘ın sunduğu “S.O.B.A PODCAST” isimli programın konuğu oldu. Program boyunca Fuat’in kariyerinden, Türkiye’de icra edilen rap müziğe kadar birçok konuya değinildi.

Programın başında Mesut Can Tomay’ın Fuat’a sorduğu “Abi sana rap’in 3 büyüklerinden biri desem seni kızdırır mıyım?” sorusuna “Yoo kızdırmazsın. Ama onların hayattaki en büyük şanslarından biri benimle kıyaslanmak.” şeklinde cevapladı.

Herkes Sagopa Kajmer ve Ceza‘dan bu sözlere cevap gelecek mi diye beklerken, Sago’nun X hesabından yaptığı paylaşım ortalığı iyice alevledi.

Sagopa Kajmer, kendi yaptığı bu paylaşım dışında dinleyenlerinin de Fuat ile yaptığı bazı yorumları kendi profiline ekledi.

Fuat da Sagopa Kajmer’in bu paylaşımına şu şekilde cevap verdi:

Ayrıca o da dinleyenlerinin kendisi hakkındaki övgüleri ve Sagopa Kajmer hakkındaki eleştirilerini kendi profiline ekledi. Sagopa Kajmer’in dinleyenleri Fuat hakkında hakarete varacak ifadeler kullanınca o da bu ifadeleri kullananlara dava açacağını belirtti.

 

Sagopa Kajmer, dün gün boyu X hesabını aktif bir şekilde kullandı. Fuat’ın yorumlarına değindikten sonra da dinleyenlerinden gelen soruları cevaplamaya devam etti ve Mode XL, Şanışer, Ezhel, Sansar Salvo gibi Türkçe Rap müziğin tanınan figürleri hakkında yorumlarını belirtti.

Sago, Mode XL’in bir araya gelmesine sevindiği söyleyerek diğer grupların da bir araya gelmesini istediğini belirtti.

Sagopa Kajmer, Ezhel’i övmesine üzülen bir dinleyinine şu açıdan yaklaştı:

“Şanışer’le düet gelir mi?” sorusu gelince tekrardan Fuat’a yüklendi:

“Sansar Salvo ile aranızda ne geçti?” sorusunu ise Sansar severleri sinirlendirecek cinsten cevapladı. Daha sonra bu paylaşımı kaldırdı.

“Kendisini tanımıyorum. Tamamen beni kopyalayan bir kişi olarak görüyorum. Açın BPG’yi Romantizma’yı dinleyin orda her şey 🙂 Cümlelerimin ters düz edilmiş versiyonu. Bana bolca diss yazmış fakat önce giydiği elbisemi üstünden bi’ çıkartsın. Kendisi olsun sonra konuşuruz.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Kanye West, 850 bin dolarlık takma diş yaptırdı!

Sonraki İçerik

Armageddon Turk'ten türkü ve lo-fi karışımı albüm: ANADOLU LO-FI 2

İlgili İçerikler