Kozmos ve Lil Zey’den yeni şarkı: GEÇMİŞİ SİL (Eskisi Gibi Part 2)

Son dönemde yayınladığı JETLAG, Khontkar düetli ÜSTÜNDE NE VAR isimli şarkılarla dikkat çeken Kozmos, 26 Kasım’da Lil Zey işbirliğindeki GEÇMİŞİ SİL single çalışmasını yayınlamaya hazırlanıyor.

Daha önce Eskisi Gibi şarkısında bir araya gelen ikili, GEÇMİŞİ SİL’in bir bakıma Eskisi Gibi Part 2 olduğunu belirtiyor. Zaten şarkının sözleri ve konsepti de bu doğrultuda belirlenmiş.

Hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını ifade eden GEÇMİŞİ SİL, ayrılığa giden bir yolu ve anıları silmeyi konu alıyor. Şarkı, dediğim gibi Eskisi Gibi’nin devamı niteliğinde. Yoğun yaşanan bir ilişki sonrası “Aşk bitti ve iyi, kötü tüm anılardan ders alıp herşeyi geride bırakıp yola devam etmem gerek.” denilen anın şarkısı. Eskisi Gibi’de olduğu gibi GEÇMİŞİ SİL’de de tüm prodüksiyon Kozmos’a ait. Street Soul! etiketiyle yayınlanacak GEÇMİŞİ SİL’in mix&mastering işlemlerini Can Paşa ve Barry Allen, müzik videonun yönetmenliğini ise Emrah Tarım üstlendi. Lil Zey ile yapılan bir önceki collab proje olan Eskisi Gibi’nin anlık Spotify üzerinden dinlenmesi 22.650.000 ve şarkı 16 ay sonra tekrar “Spotify Top 50 Türkiye” chart listesinde.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

YOUNG DOLPH kimdir?

Sonraki İçerik

TANERMAN ile RÖPORTAJ! "Kendimi iyi yansıttığımı düşündüğüm bir prodüktör albümü yolda."

İlgili İçerikler