MOB, AĞUSTOS ayında çıkacak 4 yeni projeyi resmen duyurdu!

MOB’den 4 yeni proje için tarih açıklaması geldi. Bu projelerden biri Hayalet ile Motive’nin, biri Stap’in, biri Tuhan’ın, biriyse ekip işi.

Bildiğiniz gibi MOB ekibi, bugüne kadar ürettiklerini yayınlamamaları ve açıkladıkları tarihlere uyamamalarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Bu kez ağustos ayında çıkaracakları 4 yeni projenin açıklanan tarihlerinde yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu.

 

Hayalet & Motive – Lambo [Single]

Çıkacağı tarih: 14 Ağustos 2020
Birbirinden oldukça farklı tarzlara sahip Hayalet ile Motive’nin bu şarkıda bir işbirliği yaptıkları merak konusu. Sanıyorum, Motive’nin Makaveli albümü öncesi çıkacak son single’ı bu olacak.

 

Stap – SizeXXL [EP]

Çıkacağı tarih: 21 Ağustos 2020
Piyasadaki işlere nazaran oldukça farklı tarzıyla kendine kemik bir kitle oluşturan Stap, 2019’da çıkardığı harika albümü İşporta Holding sonrası “SizeXXL” isimli EP ile geri dönüyor. Bu EP, 4 parçadan oluşacak. Bu içerikte size aktardığımız projeler arasından en iyi kapağa sahip olanı de bu olmuş bence.

 

Tuhan – Merso [Single]

Çıkacağı tarih: 28 Ağustos 2020
Tuhan, solo olarak çıkardığı son single’ı Esenyurt Trap Pafküf ile ilgi gördü ancak yoğun eleştirilere maruz kaldı. Bu kez nasıl bir parça olacağı ve gelen reaksiyonların ne yönde olacağı merak konusu.

 

MOB Cypher [Video Klip]

Çıkacağı tarih: 30 Ağustos 2020
Bunu açıkçası hiç anlamadım, kimse de anlamamıştır. MOB’de maalesef bu tarz amatörlüklere alıştık artık. Yukarıda da görüyorsunuz, arkadaşlarına WhatsApp’tan gönderiri gibi screenshot şeklinde yapmışlar duyuruyu. Bu yüzden bu yeni bir single ve o yukarıdaki tüm isimler içinde yer alıyor mu yoksa MOB Mixtape’te yer alan ve Uzi, Motive, Jefe, Modd ve Tuhan’ın işbirliği olan MOB Cypher’ın video klibi mi çıkacak emin değiliz. Yakında öğreniriz büyük ihtimalle, size de Instagram hesabımızdan aktarırız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

FUTURE ve LIL UZI VERT'ten 2 yeni şarkı!

Sonraki İçerik

Aspova kimdir?

İlgili İçerikler