MOB, ARALIK ayını oldukça aktif geçirecek: Çıkacak tüm projeleri detaylarıyla listeledik!

Ülkemizin önde gelen hip-hop label’larından olan MOB Entertainment, Aralık 2020 programını resmen duyurdu. Normalde zaten bu projelerin bir kısmını sanatçılar kendileri açıklamışlardı ancak toplu halde duyurulması daha etkili oldu tabii ki.

Biz de sizin için bu projelerin kapaklarını ve tüm detaylarını derledik.

 

Stap – Şaraplar ve Silahlar (4 Aralık)

Aralık ayının ilk projesi Stap’ten geliyor. 4 Aralık’ta çıkacak projenin içinde 2 single yer alıyor. İlkinin ismi Şaraplar ve Silahlar. Bu parçanın prodüktörü Uğur Öztürk. İkinci parça ise uuR düetli Tabanca parçası. Tabanca’nın prodüktörü ise Segah. Stap, bu iki parçayı “Şaraplar ve Silahlar” ismi altında çıkaracak.

 

Motive – Makaveli Deluxe (11 Aralık)

Motive’nin eylülde çıkan albümü Makaveli’nin deluxe versiyonu 11 Aralık’ta yayınlanıyor. Ülkemizde sayısı oldukça az olan deluxe albümlere bir yenisi eklenmiş olacak. Deluxe versiyonda albüme eklenecek parçalar şunlar:

 • Ölümsüz
 • Nereden
 • Siyah Kelebekler
 • Zamanım Yok
 • Beni mi Boğar

Deluxe versiyonun ilk klibi ise “Nereden” parçasına çekildi. 11 Aralık’ta albüm ile birlikte çıkacak klibin teaser’ı da geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı:

Motive ile geçtiğimiz günlerde bir röportaj yaptık ve Makaveli Deluxe’a da değindik. Röportaja buradan ulaşabilirsiniz. Albümlerin deluxe versiyonlarının ne anlama geldiğini ve neden çıktığını bilmiyorsanız, bu konuya parmak bastığımız içeriğimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Güneş feat. Uzi – Dua (11 Aralık)

Motive’nin albümünün deluxe versiyonunun çıktığı gün, Güneş ve Uzi ikilisinin de yeni şarkısı çıkacak. Bu parça, kliple birlikte gelecek. Bizzat MOB’den aldığımız şu bilgiyi de iletelim: Şarkının şu anda gördüğünüz kapağı geçici. Uzi’nin kapakta yer almamasının sebebi bu. Murat Joker‘in yönetmenliğini yaptığı klipten paylaşılan fotoğrafı da bırakıp bir sonraki projeye geçelim.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ElChavo (@uzielchavo)’in paylaştığı bir gönderi

 

Modd – Toxic (18 Aralık)

Modd’un çok uzun süredir beklenen ve birkaç kez ertelenen albümü Toxic, 18 Aralık’ta çıkacak. Albümle birlikte Vicdan Yok isimli parçanın müzik videosu da yayınlanacak. Kapağı ekleyemiyoruz çünkü Toxic albümünün kapağı da henüz netleşmedi.  9 parçadan oluşan albümün tracklist’i ise şu şekilde:

 1. Milyoner (prod. by Segah)
 2. Zehirli (prod. by Dincy)
 3. Müsait feat. Rüzgar (prod. by Uğur Öztürk)
 4. Vicdan Yok (prod. by Hypzex)
 5. Traphouse feat. Mavi & Defa (prod. by Atakan Sarıhan)
 6. Frisbee (prod. by Reckol & Hypzex)
 7. Transatlantic feat. Motive (prod. by Uğur Öztürk)
 8. Tuzak (prod. by Hypzex)
 9. 30 (prod. by Hypzex)

 

Eksi24 x Stap – Bizden (25 Aralık)

Aralık ayından MOB’den çıkacak son proje ise Stap ile Akdeniz Coast’tan Eksi‘nin “Bizden” isimli  parçası. Böylelikle Stap, aralık ayında 3 parça ile karşımıza çıkmış olacak.

 

2020’nin son ayını oldukça aktif geçirecek MOB’nin bu projeleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin en çok beklediğiniz iş hangisi?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

SPOTIFY'da 2020 yılının ENLERİ belli oldu: Türkiye'de Ezhel, dünya genelinde Bad Bunny ilk sırada!

Sonraki İçerik

DÜZENE İNAT diyen gençler ile tanışın: NRFP CONNECTION

İlgili İçerikler