TANERMAN’ın prodüktör albümü ORKESTRA’dan tracklist geldi

© Ces XC

Bir süredir yayınladığı teklilerle dinleyenlerini prodüktör albümüne hazırlayan Tanerman, Orkestra adını verdiği bu albümün tracklist’ini de paylaştı.

Projenin içinden gelen single’larla beraber tasarım anlamında belirli bir konsept sunan Tanerman, tracklist paylaşımında yine aynı kırmızı arka planlı şablona devam etmiş. Albümün görsel tarafında Oğuzcan Pelit‘in olduğunu hatırlatalım.

Orkestra süreci 1 Temmuz’da Kum işbirliğinde çıkan “Keyfe Keder” ile başlamıştı. Arayı hiç soğutmadan ertesi hafta Contra ve Reckol‘un buluştuğu “Karanlıklarda” şarkısı gelmişti. Sonraki haftayı boş geçen Tanerman, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlardan gördüğümüz kadarıyla 22 Temmuz’da yayınlayacağı “Darlama Baby” isimli şarkının müzik video çekimlerini gerçekleştiriyordu. Bu şarkıda Elanur ve Ravend, Tanerman’a eşlik eden isimler olacak. Orkestra albüm süreci, 29 Temmuz’da Yung Ouzo işbirliğindeki “Matmazel” ile devam edip ve 5 Ağustos’ta Morphia işbirliğindeki “Kolay Mı Sandın” isimli şarkıyla sona erecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Taner Yıldırım (@tanerman)’in paylaştığı bir gönderi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Rolling Loud festival tarihinde ilk kez bir headliner sahnesini iptal etti: Elbette Kanye West

Sonraki İçerik

Cakal ve Reckol, Didim konseri sonrası silahlı saldırıya uğradı!

İlgili İçerikler