TEMMUZDA PATRON’DAN YENİ ALBÜM GELİYOR!

Türkçe Rap sahnesinin en büyük isimlerinden Patron, temmuzda yeni bir albüm çıkaracağını açıkladı!

Patron, son dönemde birçok düetle karşımıza çıkmıştı ve aslında önümüzdeki haftalarda da yeni düetleri gelecek. Ancak PMC‘nin resmi Instagram hesabından yapılan açıklamaya göre yeni Patron albümü 7 Temmuz‘da çıkıyor!

Abisi Saian‘la yaptığı S.O.S parçası ve Emir Can İğrek ile yaptığı Darbe parçası, Patron’u son dönemde dinlediğimiz işlerdi. 5 Haziran‘da Deeperise ve Yaprak Çamlıca ile birlikte çıkaracakları Unut Geçmişi parçası, Patron’un, diğer müzik türlerini dinleyen insanların karşısına çıktığı yeni bir proje olacak. Ardından 12 Haziran‘da, Sagopa Kajmer ile çok beklenen düeti Siyah çıkıyor. Anlayacağınız bu aralar çok üretken bir Patron var karşımızda.

Henüz albüm hakkında çıkış tarihi dışında bir bilgiye sahip değiliz. İsmi, kapağı, kaç parçadan oluşacağı, düet varsa kimlerle olduğu ilerleyen süreçte açıklanacaktır. Biz de ya buradan ya da Instagram hesabımızdan bu bilgileri size mutlaka aktarıyor olacağız zaten.

Son olarak Sagopa Kajmer, Patron ve Ati242’nin Antalya’da rakı içtikleri fotoğraflarını da bırakıp içeriği sonlandırıyorum:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Rapertuar (@therapertuar)’in paylaştığı bir gönderi ()

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Vio - Yanyol, Vol. 2 | Birinci Bölüm (Albüm İncelemesi)

Sonraki İçerik

Rota'nın gözaltı olayı

İlgili İçerikler